Kategorie: / Odzież i Obuwie

Balamonte Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Balamonte
5 / 5 2023-04-11

W ostatnich latach sprawdzałem opinie konsumentów na temat różnych firm i ich oferty głównie na stronach Google i Facebook. Teraz jednak obowiązkowo również czytam je tutaj. Czasami recenzje są mało dokładne i nie dostajemy wielu informacji o samych produktach. Jednak przynajmniej mamy pewność, że administratorzy portalu nie usuwają żadnych opinii.

5 / 5 2023-03-06

Do niedawna, zawsze czytałem opinie klientów na temat marek i ich produktów głównie na Google i w mediach społecznościowych. Jednak teraz już zawsze sprawdzam także tutaj. Niektóre komentarze są mało merytoryczne, przez co trudno z nich wywnioskować coś konkretnego o danym produkcie. Jednak w zamian mam pewność, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają żadnych komentarzy.

5 / 5 2023-03-03

Na tej stronie nie tylko udostępniam moje opinie o różnych firmach. Przeważnie dokładnie je analizuję. Dzięki temu portalowi, przynajmniej kilka razy zdołałem uniknąć podpisania umowy z nieodpowiedzialnym dostawcą. Zamiast tego, zdecydowałem się na firmę, która jest naprawdę dobrze znana i na której byłem lojalnym klientem do teraz. Bardzo się cieszę, że jesteście tutaj.

5 / 5 2021-12-21

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym osobom w kupowaniu przedmiotów, zamawianiu usług i wybieraniu zaufanych sprzedawców. Według mnie, największą zaletą tego portalu jest to, że nie ma moderacji komentarzy. Moja opinia zostaje od razu opublikowana na stronie i moderatorzy jej nie modyfikują.

5 / 5 2021-01-06

Jednak garnitur uszyty na miarę to jest przepaść między takim kupionym w sieciówce, polecam!

Rzetelne opinie o Balamonte

Balamonte

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.balamonte.com/

Email
[email protected]

Telefon
+48 664 431 879

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie