Kategorie: / Odzież i Obuwie

Baldaccini Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Baldaccini
5 / 5 2023-03-11

Opinie wydaję tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą one modyfikowane ani ukryte przez osoby zarządzające portalem. Tu na tej platformie moje wypowiedzi są publikowane praktycznie natychmiast, niezależnie od tego, czy dotyczą małych lub dużych firm i niezależnie od ich charakteru - pozytywnego czy negatywnego. Widzę, że administratorzy nie boją się takiej otwartości i szanuję ich za to.

5 / 5 2022-03-23

W tym miejscu znajdują się recenzje dotyczące znanych firm oraz małych sklepików z mojego regionu. Zwykle sprawdzam to miejsce przed zakupem czegoś w nowym miejscu i zawsze było to dla mnie korzystne doświadczenie. Jestem zadowolony, że takie serwisy powstają.

5 / 5 2022-03-23

Na tej stronie można znaleźć opinie o znanych firmach oraz małych sklepach z mojego regionu. Zazwyczaj korzystam z niej, gdy zamierzam dokonać zakupu w nowym miejscu i zawsze jestem zadowolony z rezultatu. Jestem wdzięczny, że istnieją takie serwisy.

5 / 5 2021-08-14

Łatwo jest zauważyć, że przedsiębiorstwa, podobnie jak politycy, chętnie obiecują wiele rzeczy. W rzeczywistości jednak, sytuacja bywa bardziej skomplikowana i nigdy nie jest tak dobrze, jak w materiałach reklamowych. Dlatego cieszę się, że powstają w internecie miejsca, gdzie firmy mogą się przedstawić transparentnie i uzyskać od klientów feedback, który pomoże im poprawić swoje działania. To również sprawia, że nieuczciwi przedsiębiorcy nie są w stanie utrzymać swoich klientów. Dzięki temu!

5 / 5 2021-06-13

Jestem szczęśliwy, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu właściwego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi i odnalezieniu naprawdę uczciwych przedsiębiorców. Według mnie, ogromnym plusem tego serwisu jest brak moderacji opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana na stronie i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2020-04-13

Obsługa sklepu super. Buty bardzo wygodne.

Rzetelne opinie o Baldaccini

Baldaccini

Siedziba
Łaskarzew

WWW
https://www.baldaccini.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
793-735-777

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie