Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Balkanito.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Balkanito.pl
5 / 5 2022-03-06

Moim zdaniem każdy powinien mieć prawo do wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miał do czynienia. Choć czasami gusty osób mogą się różnić, uważam, że gdy widzę, że dany sprzedawca otrzymuje głównie negatywne opinie, wtedy zdecydowanie nie zamawiam u niego, bo wiem, że nie wszystkie te recenzje są bezpodstawne.

5 / 5 2022-02-13

Nie ograniczam się tylko do pisania opinii o sprzedawcach i ich ofercie. Regularnie sprawdzam je, korzystając z tego portalu. Dzięki temu już kilka razy uniknąłem podpisywania umowy z ogólnie niepolecany sprzedawcą. W zamian zdecydowałem się na sprawdzoną firmę, z którą jestem lojalnym klientem od dłuższego czasu. Jestem bardzo zadowolony, że ten portal istnieje.

5 / 5 2022-01-14

Są tu produkty z Chorwacji!

5 / 5 2021-12-09

Piszę opinie i oceny tylko wtedy, kiedy jestem pewna, że nie będą one zmienione lub usunięte przez właściciela strony. Tutaj każda moja opinia jest widoczna dla innych użytkowników od razu po napisaniu, niezależnie od tego, czy jest pozytywna, negatywna, dotyczy małej firmy czy potężnego przedsiębiorstwa. Widzę, że nie poddajecie się zastraszaniu i to mnie imponuje.

5 / 5 2021-11-22

Sprawdzam i wydaję opinie tylko wtedy, kiedy mam pewność, że nie zostaną one usunięte lub ukryte przez administratora platformy. Tutaj moje oceny są widoczne prawie natychmiast po opublikowaniu, niezależnie od tego, czy są one pozytywne czy negatywne, dotyczą lokalnej marki czy większej korporacji. To widać, że nie boisz się konfrontacji. Dlatego tak bardzo szanuję to miejsce.

Rzetelne opinie o Balkanito.pl

Balkanito.pl

Siedziba
Gdańsk

WWW
https://balkanito.pl/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
574 482 867

Logowanie