Kategorie: / Kultura i rozrywka / Pozostałe

balony.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o balony.pl
5 / 5 2023-01-07

Ja publikuję opinie dopiero wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez administratorów witryny. Na tej platformie moje recenzje są publikowane praktycznie od razu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, i czy dotyczą małej firmy czy też największego gracza w branży. Jestem zadowolony, że nie ulegacie presji i szanuję to bardzo.

5 / 5 2022-03-11

Firmy i politycy często obiecują wiele, ale rzeczywistość może być inna i często nie tak kolorowa jak w reklamach. Dlatego dobrze, że istnieją serwisy internetowe, które pozwalają na wyłapanie nieuczciwych przedsiębiorców i dostarczają informacji o obszarach wymagających udoskonalenia. Dzięki temu rzetelne biznesy mogą się reklamować i pozyskiwać klientów, a ci nieuczciwi tracą pieniądze oraz reputację. Takie inicjatywy zasługują na pochwałę.

5 / 5 2021-09-06

Nie tylko piszę opinie o sklepach i firmach świadczących usługi, ale także często je analizuję. Dzięki waszym recenzjom, udało mi się już cztery razy uniknąć współpracy z nieuczciwymi dostawcami. Zamiast tego, mogłem wybrać naprawdę wartościową firmę, dla której jestem oddanym klientem do dzisiaj. Nie tylko ja, ale również inni cieszą się z waszego istnienia.

5 / 5 2021-08-26

Jestem bardzo szczęśliwy/a, że mogę wspomagać innych klientów w odnalezieniu produktu, który spełnia ich oczekiwania, zamówieniu potrzebnej usługi oraz znalezieniu wiarygodnego sklepu. Według mnie, ogromnym plusem tego serwisu jest fakt, że opinia jest publikowana niemal natychmiastowo i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2020-08-03

Wybór balonów jest spory.

Rzetelne opinie o balony.pl

balony.pl

Siedziba
Raszyn

WWW
https://balony.pl/

Email
[email protected]

Telefon
22 720 20 05

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie