Kategorie: / Kultura i rozrywka / Pozostałe

balony.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o balony.pl
5 / 5 2023-01-07

Weryfikuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one poddane obróbce czy nawet wykasowane przez właściciela platformy. Na tym portalu wszystkie moje oceny zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po napisaniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firemki, czy największego gracza w branży. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2022-03-11

Oczywistym jest, że firmy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach promocyjnych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Rzetelne, nastawione na klienta biznesy mogą zareklamować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą pieniądze, renomę i klientów. Brawo!

5 / 5 2021-09-06

Nie tylko zamieszczam tu opinie o sklepach i wykonawcach usług. Zapewne częściej je analizuję. Dzięki wam już z 4 razy udało mi się uniknąć wejścia w relację z nierzetelnym dostawcą. Za to wybrałem faktycznie wartościową firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2021-08-26

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w znalezieniu trafiającego w oczekiwania produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście sprawdzonego sklepu. Dużym plusem tego serwisu jest, w mojej ocenie, brak zmieniania opinii. Opinia zostaje niemal natychmiast opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2020-08-03

Wybór balonów jest spory.

Rzetelne opinie o balony.pl

balony.pl

Siedziba
Raszyn

WWW
https://balony.pl/

Email
[email protected]

Telefon
22 720 20 05

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie