Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Banhmi Nam Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Banhmi Nam
5 / 5 2023-02-24

Oprócz opiniowania sklepów i usługodawców, częściej tutaj czytam recenzje. To miejsce pomaga mi uniknąć nawiązania współpracy z dostawcami, którzy nie dbają o interes klienta. Dzięki temu, zamiast tego, wybieram firmę, która jest godna zaufania i jestem jej lojalnym klientem do dzisiaj. Jestem wdzięczny, że istniejecie.

5 / 5 2022-05-07

Na tej stronie znajdują się recenzje zarówno międzynarodowych marek, jak i lokalnych firm z mojego regionu. Zawsze sprawdzam te opinie przed zakupem produktu w nieznanych mi sklepach i do tej pory nie zostałam zawiedziona. Cieszę się, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2021-12-13

Kanapki są strasznie dobre, nie są tanie, ale czasami sobie na nie pozwolę.

5 / 5 2021-11-05

Sprawdzam i udzielam opinii tylko wtedy, kiedy mam pewność, że moje wypowiedzi nie będą cenzurowane lub usunięte przez moderatora strony. Tutaj moje komentarze są publikowane prawie od razu po wysłaniu, bez względu na ich charakter - czy to pozytywny, czy negatywny, czy odnoszą się do małej firmy czy dużej korporacji. Widzę, że nie boisz się konfrontacji, a to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-07-18

Przez ostatnie lata, przeglądałem komentarze klientów na temat marek i ich ofert głównie za pośrednictwem wyszukiwarki Google i na profilach Facebook. Jednak teraz postanowiłem sprawdzać je również tutaj, na tym miejscu. Spotkałem się z sytuacją, że niektóre komentarze są mało wartościowe merytorycznie i nie dają dużo informacji na temat samego produktu. Jednak z drugiej strony, mamy pewność, że moderatorzy serwisu nie zmieniają treści wypowiedzi.

Rzetelne opinie o Banhmi Nam

Banhmi Nam

Siedziba
Warszawa

WWW
https://banhminam.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 579 646 979

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie