Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Bar Domowe Posiłki Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bar Domowe Posiłki
5 / 5 2023-02-03

Nauczyłem się, że każdy ma prawo wyrażać swoją opinię o produktach, usługach lub firmach, z którymi faktycznie miał kontakt. Rozumiem również, że nie zawsze wszyscy będą zadowoleni, ale jeśli widzę, że dany sprzedawca lub dostawca usług ma głównie negatywne opinie, to unikam korzystania z jego usług, ponieważ przypuszczam, że nie wszystkie oskarżenia są bezpodstawne.

5 / 5 2022-10-03

Posiłki są jak domowe i o to w tym wszystkim chodzi, bo jak wiadomo, domowe jedzenie jest najlepsze

5 / 5 2022-07-07

Bardzo się raduję z możliwości pomocy innym ludziom w wyszukaniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub wyborze zaufanego sprzedawcy. Najważniejszym plusem tej platformy, z mojego punktu widzenia, jest fakt, że nie ma kontroli nad komentarzami. Opinie są publikowane natychmiastowo, bez żadnych zmian dokonywanych przez administratorów.

5 / 5 2022-06-18

W ostatnich latach zaobserwowałem, że opinie klientów na temat marek i ich produktów mogę przeczytać głównie na Google i w mediach społecznościowych. Jednak teraz postanowiłem również regularnie zaglądać tutaj. Niektóre komentarze są dość powierzchowne i nie zawierają wielu informacji o samym produkcie. To jednak daje mi pewność, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-07-07

Sprawdzam i wydaję swoje opinie tylko wtedy, gdy dostaję pewność, że nie zostaną one zmienione lub ukryte przez administratora tej platformy. Na tej stronie wszystkie moje oceny pojawiają się prawie natychmiast po ich wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą lokalnej firmy czy dużej korporacji. Wyraźnie widać, że nie boicie się i cenię to.

Rzetelne opinie o Bar Domowe Posiłki

Bar Domowe Posiłki

Siedziba
Wrocław

WWW
https://www.bardomoweposilki.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
506 106 275

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie