Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Bar na Avii Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bar na Avii
5 / 5 2023-01-15

Nie tylko publikuję moje recenzje produktów i usług tutaj. Często je dokładnie analizuję. Dzięki temu już wielokrotnie udało mi się uniknąć zawierania współpracy z niegodziwymi sprzedawcami. Natomiast wybrałem rzeczywiście uczciwą firmę, z którą jestem wiernym klientem do dzisiaj. Jestem zadowolony, że jesteście tutaj.

5 / 5 2022-11-04

Przedstawiam moją opinię tylko wtedy, gdy wiem na pewno, że moje słowa nie zostaną poprawione lub usunięte przez administratorów strony. W tym serwisie moje komentarze ukazują się natychmiast po przesłaniu, bez względu na to, czy są krytyczne, pozytywne, dotyczą małej firmy lub znanej marki. Widocznie nie obawiacie się negatywnych opinii, dlatego szanuję to miejsce.

5 / 5 2022-10-18

Da się jeszcze dobrze zjeść na mieście

5 / 5 2021-11-20

Ja oceniam i piszę opinie jedynie wtedy, kiedy mam pewność, że nie będą one zmienione na korzyść osoby, którą oceniam lub usunięte przez moderatora strony internetowej. Wszystkie moje komentarze są publikowane natychmiast po wysłaniu bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, odnoszą się do lokalnej firmy czy dużego koncernu. Widocznie nie poddajecie się naciskom, dlatego tak szanuję to miejsce.

5 / 5 2021-10-05

Niezwykle satysfakcjonuje mnie fakt, że mogę służyć pomocą innym klientom w zakupie produktu, który spełni ich oczekiwania, wybrać optymalną usługę lub wskazać rzetelny sklep. Co w mojej opinii jest dużym plusem tej platformy, to brak edytowania komentarzy. Moja opinia jest dodawana prawie od razu na stronę i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Bar na Avii

Bar na Avii

Siedziba
Kraków

WWW
https://barnaavii.com.pl/

Email
-

Telefon
791 266 111

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie