Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Bar Pacyfik Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bar Pacyfik
5 / 5 2022-11-25

Moim zdaniem każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i sprzedawców z którymi miał doświadczenie. Oczywiście, każdy ma inny punkt widzenia, ale jeśli widzę, że firma otrzymuje głównie negatywne oceny, to podejmuję decyzję o rezygnacji, ponieważ nie wszystkie opinie mogą być nieuzasadnione.

5 / 5 2022-11-08

Oceniam i publikuję opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmodyfikowane lub usunięte przez właściciela strony internetowej. Tutaj moje komentarze są publikowane praktycznie natychmiast, bez względu na to, czy są pozytywne, krytyczne, skierowane do małej firmowej firmy czy największego gracza na rynku. Niezwykle podziwiam was za to, że nie dajecie się zastraszyć.

5 / 5 2022-06-08

Nauczyłem się, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat zakupionych produktów czy usług oraz kontaktu z dostawcami. Jednakże, zauważyłem, że zawsze będzie ktoś niezadowolony, ale gdy widzę, że wiele negatywnych opinii pojawia się wokół danego produktu, nie jestem skłonny go nabyć. Ponieważ wierzę, że takie opinie nie pochodzą z przypadku.

5 / 5 2022-01-02

Zanim napiszę recenzję, upewniam się, że moja opinia nie zostanie zmieniona lub usunięta przez moderatora strony. Moje komentarze są publikowane bezpośrednio i niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych lub dużych firm. Doceniam fakt, że moderatorzy nie próbują mnie powstrzymać i cenię to.

5 / 5 2021-08-15

Niezwykłe jedzenie w niezwykłym miejscu

Rzetelne opinie o Bar Pacyfik

Bar Pacyfik

Siedziba
Warszawa

WWW
http://pacyfik.bar/

Email
[email protected]

Telefon
793 735 075

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie