Kategorie: / Dla Dzieci / Edukacja i szkolnictwo / Gry / Hobby / Pozostałe

Bard Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bard
5 / 5 2022-11-26

Według mnie każdy powinien mieć prawo do wyrażania konstruktywnej krytyki na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi faktycznie mieliśmy kontakt. Choć zgadzam się, że gustu się nie dyskutuje, jeśli zauważam, że dany sprzedawca ma głównie negatywne opinie, nie składam zamówienia, ponieważ nie jest możliwe, że wszyscy się pomylili.

5 / 5 2022-08-03

Do tej pory, aby poznać opinie konsumentów na temat firm i ich oferty, korzystałem głównie z wyszukiwarki Google oraz profilów na Facebooku. Jednak teraz zaczynam obowiązkowo sprawdzać je także tutaj. Czasami zdarza się, że recenzje są zdecydowanie pisane pod wpływem emocji, co nie daje nam wiele informacji o samym produkcie. Jednak możemy być pewni, że administratorzy serwisu nie ukrywają żadnych treści.

5 / 5 2022-01-15

Przed dokonaniem zakupu, zwykle sprawdzam opinie innych osób na temat miejsca lub produktu, które zamierzam kupić. Robię to regularnie od kilku tygodni i nigdy nie zdarzyło mi się popełnić błędu. Polecam każdemu taką weryfikację, zwłaszcza tym, którzy nie mają czasu ani ochoty na późniejsze problemy, takie jak rezygnacje z umowy, reklamacje czy spory z sprzedawcą.

5 / 5 2021-11-27

Na tym miejscu można znaleźć opinie na temat znanych firm oraz małych biznesów z mojej okolicy. Często tu zaglądam przed kupnem nowego produktu w nowym miejscu i do tej pory nie byłam rozczarowana. Jestem wdzięczna za powstawanie takich stron internetowych.

5 / 5 2021-11-27

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o dobrze znanych firmach, jak i o małych biznesach z mojej okolicy. Często korzystam z niej przed zakupem czegoś w nowym miejscu i zawsze byłem zadowolony z informacji, które tam znalazłem. Jestem wdzięczny za istnienie takich serwisów.

5 / 5 2019-06-23

Gry planszowe to idealna rozrywka, często lepsza niż gry komputerowe.

Rzetelne opinie o Bard

Bard

Siedziba
Kraków

WWW
https://www.bard.pl

Email
[email protected]

Telefon
012 633-53-22

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie