Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Barn Burger Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Barn Burger
5 / 5 2023-03-30

Nie tylko zamieszczam tu opinie o firmach i markach. Znacznie częściej je analizuję. Dzięki temu miejscu już z 6 razy udało mi się uniknąć zawarcia kontraktu z antykonsumenckim dostawcą. Za to wybrałem faktycznie wartościową firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2023-03-03

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem w ostatnim czasie tylko w wyszukiwarce Google i serwisie Facebook. Aktualnie czytam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są ubogie w merytorykę, więc niewiele dowiadujemy się o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że administratorzy portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2022-08-19

Nie tylko piszę tutaj opinie o towarach i usługach. Chyba jeszcze częściej je sprawdzam. Dzięki Wam już trzy razy uniknąłem transakcji z nieuczciwym sprzedającym. Zamiast tego znalazłem naprawdę zaufaną markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Idealnie, że jesteście.

5 / 5 2022-07-06

Zanim nacisnę ”zamawiam”, najpierw wchodzę tutaj i czytam opinie innych użytkowników na temat danego e-sklepu i interesującego mnie towaru. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-08-19

Najlepsi!

Rzetelne opinie o Barn Burger

Barn Burger

Siedziba
Warszawa

WWW
https://barnburger.pl/

Email
[email protected]

Telefon
888 222 750

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie