Kategorie: / Pozostałe

Barokko.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.50
opinie o Barokko.pl
0 / 5 2019-03-12

Sprzedawca okazał się nieuczciwy. Zadzwoniłam do firmy, ponieważ widziałam, że podobne produkty mają różne ceny i chciałam się zorientować, czym się one różnią. Poprosiłam o informację w tej sprawie. Podczas rozmowy telefonicznej wyraźnie powiedziałam, że jeśli produkty okażą się identyczne, chciałabym kupić je w niższej cenie. Niestety okazało się, że produkty są identyczne, ale cena została podwyższona. Sprzedawca jeszcze dodał komentarz, że powinnam była złożyć zamówienie wcześniej, gdy cena była niższa.

0 / 5 2018-10-22

Chciałbym przestrzec wszystkich! Przed dwoma tygodniami zamówiłem i zapłaciłem towar, który - rzekomo - miał być dostępny od ręki, ale do dzisiaj nie dotarł do mnie. Co więcej, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na maila, który wysłałem w tej sprawie.

0 / 5 2018-10-22

Chciałbym zaznaczyć, że wszyscy powinni być ostrożni! Przedmiot, który zamówiłem i zapłaciłem 14 dni temu (prawdopodobno dostępny od razu), do dzisiaj nie został dostarczony. Dodatkowo, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na maila, który wysłałem w tej sprawie.

3 / 5 2018-09-08

Obsługa w tym sklepie była naprawdę fatalna. Nie tylko musiałem sam odebrać zamówiony towar, ale moje próby zgłoszenia reklamacji zostały kompletnie zignorowane. A wystarczyłoby jedynie, że sklep wysłałby reklamację do kuriera, z którym mają podpisaną umowę. Naprawdę nie polecam tego sklepu. Na szczęście istnieje wiele innych miejsc z podobnym asortymentem, które znają się na obsłudze klienta i dbają o ich zadowolenie.

5 / 5 2018-09-07

Bardzo szybka wysyłka, rzetelna firma godna polecenia.

0 / 5 2018-08-16

Towar przyszedł na czas i był zgodny z opisem, ale: 1) Brakowało polskiej instrukcji. 2) Brakowało paragonu lub innego dowodu zakupu. Sklep nie reaguje na nasze telefony i maile dotyczące gwarancji.

0 / 5 2018-08-16

Odebraliśmy zamówiony towar punktualnie i był zgodny z tym, co zostało opisane, jednak: 1) Brakowało polskiej instrukcji. 2) Nie otrzymaliśmy paragonu lub jakiegokolwiek innego dowodu zakupu. Dodatkowo, sklep, z którym mieliśmy kontakt w sprawie gwarancji, nie odpowiada na nasze telefony i maile.

5 / 5 2018-01-03

Bardzo solidna i rzetelna firma: terminowo realizują zamówienia, opis produktów odpowiada rzeczywistości. Polecam :)

2017-10-27

Sklep przyzwoity. W moim przypadku musiałem długo odczekać na przesłanie produktu. Trochęmało informacji na temat stanu przesyłki.

5 / 5 2017-09-01

Szybko, solidnie i rzetelnie. Polecam zakupy w tym sklepie.

Rzetelne opinie o Barokko.pl

Barokko.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.barokko.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie