Kategorie: / Dla Dzieci / Odzież i Obuwie

BARTEK Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BARTEK
5 / 5 2023-01-29

Dotychczas sprawdzałem opinie klientów na temat firm i ich ofert wyłącznie za pośrednictwem wyszukiwarki Google oraz na profilach firmowych na Facebooku. Obecnie, obowiązkowo sprawdzam je również tutaj. Czasami recenzje są wyraźnie pełne emocji, przez co nie zawsze dostajemy dużo informacji na temat samego produktu lub usługi. Na szczęście, możemy jednak być pewni, że administratorzy serwisu nie ukrywają żadnych treści.

5 / 5 2022-08-02

Moim zdaniem, każdy powinien mieć możliwość wyrażania swojej opinii na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miał realny kontakt. Należy jednak pamiętać, że każdy ma odmienne zdanie. Jeśli jednak zauważam, że dany przedmiot ma głównie negatywne recenzje, nie decyduję się na jego zakup, gdyż nie są one przypadkowe.

5 / 5 2022-05-03

Cieszę się, że mam możliwość wsparcia innych użytkowników w dokonaniu odpowiedniego wyboru produktu, zamówieniu spersonalizowanej usługi lub znalezieniu rzetelnego dostawcy. Dużą zaletą tego miejsca, przynajmniej dla mnie, jest to, że nie ma ingerencji w treść opinii. Opinia jest publikowana bardzo szybko i zarządzający nie wprowadzają żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-02-27

Ostatnio zauważyłem, że komentarze klientów na temat marek, ich produktów lub usług są dostępne głównie na profilach firm w Google i Facebooku. Teraz jednak postanowiłem sprawdzać je również tutaj. Często te opinie są bardziej emocjonalne niż merytoryczne, więc nie wiele mówią o samym produkcie. Jednak przynajmniej można zauważyć, że moderatorzy strony nie edytują opinii.

5 / 5 2020-04-15

Polecam

Rzetelne opinie o BARTEK

BARTEK

Siedziba
Mińsk Mazowiecki

WWW
https://bartek.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48) 18 44 892 23

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie