Kategorie: / Biuro / Budownictwo / Dom

Bartycka24.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bartycka24.pl
5 / 5 2022-12-15

Jak wiemy, handlowcy często obiecują wiele rzeczy, podobnie jak politycy. Niestety, rzeczywistość zazwyczaj nie jest tak piękna jak w reklamach. Dlatego uważam, że dobrze, że istnieją w Internecie serwisy, które mają na celu ochronę konsumentów. Przyjazne dla klienta firmy mogą skutecznie się reklamować i otrzymać informacje, jakie punkty w swojej działalności należy poprawić. Z kolei nieszczere firmy tracą reputację i klientów. Wielkie brawa!

5 / 5 2022-12-07

Poza wystawianiem opinii o sprzedawcach, również często sprawdzam ich wiarygodność. Dzięki temu udało mi się już kilkakrotnie uniknąć współpracy z niewiarygodnymi sprzedającymi. Zamiast tego, zdecydowałem się na zaufaną firmę, którą jestem lojalnym klientem od dłuższego czasu. Jestem bardzo wdzięczny, że jesteście dostępni.

5 / 5 2022-11-17

Nie tylko zgłaszam tu swoje oceny na temat produktów i usług, ale równie często je czytam. Dzięki wam już cztery razy udało mi się uniknąć transakcji z nieuczciwym przedsiębiorcą. Zamiast tego, odkryłem naprawdę uczciwą markę, której jestem wiernym klientem do dziś. Cieszę się, że tu jesteście.

5 / 5 2022-02-12

Ja piszę opinie dopiero wtedy, gdy mam pewność, że moderacja nie zmodyfikuje bądź usunie ich. Wszystkie moje wpisy publikowane są od razu - bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, skierowane do małych firm czy dużych korporacji. Podziwiam, że nie dajecie się zastraszyć.

5 / 5 2021-05-26

Znalazłam tu wszystko czego potrzebowałam podczas urządzania swojego mieszkanka!

Rzetelne opinie o Bartycka24.pl

Bartycka24.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.bartycka24.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(22) 559 10 00

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie