Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Odzież i Obuwie / Sport

Basketo.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.92
opinie o Basketo.pl
1 / 5 2019-02-28

Realizacja zamówienia jest fatalna. Mimo że moje pieniądze dotarły do sklepu następnego dnia (w poniedziałek), oni potwierdzili, że będą mieli mój towar dopiero w środę po tym, jak napisałem do nich emaila ponaglającego. Ponadto, chociaż propozycja zastępczego towaru została zaakceptowana, a ja przyjąłem tę opcję, zakładam, że towar jest dostępny na stanie. Jednak nie dostałem żadnego emaila od sklepu przez kolejne 3 dni - aż do niedzieli. Sytuacja jest bardzo nieprofesjonalna i nie polecam tego sklepu!

5 / 5 2019-02-17

Sklep rewelacja . Zamawiam u nich olej kokosowy Efavit 1l. Super towar , szybka wysyłka .

5 / 5 2018-11-19

Zamówiłam dwie sztuki hantli o wadze 2 kg każda. Przesyłka dotarła szybko. Mam jednak pewne zastrzeżenia odnośnie jakości zapakowania, ponieważ przywiązuję duże znaczenie do tego, nawet jeśli chodzi tylko o hantle. Mimo to, jakość produktu jest dobra i świetnie się go używa.

5 / 5 2018-11-19

Przesyłkę, która zawierała zamówione przeze mnie hantle o wadze 2x2 kg, otrzymałam w krótkim czasie. Jednak mam pewne obawy dotyczące jakości zapakowania paczki, ponieważ przywiązuję dużą wagę do tego, nawet jeśli chodzi o „tylko” hantle. Niemniej jednak, mimo tych zastrzeżeń, towar jest wysokiej jakości i używam go z rewelacyjnym efektem.

2018-11-01

jeszcze nie kupiłem i nie wiem czy kupić?

0 / 5 2018-10-20

Gdy kupuje się produkt po niskiej cenie, jakość często bywa słaba. Ja również dałem się skusić obniżce i teraz bardzo tego żałuję. Kontakt z obsługą był trudny, a pracownicy wydawali się być niezbyt zaznajomieni ze sportowymi butami. Nie byłem w stanie uzyskać od nich jasnych informacji, bo odsyłali mnie do opisów na stronie. Zanim buty do mnie dotarły, minął tydzień, a na dodatek wydają się być używane – mają ogniska na skórze i brudne podeszwy. Nie ważne, czy były jedynie przymierzone w sklepie stacjonarnym czy też zostały zwrócone przez poprzedniego właściciela, ja otrzymałem używany towar. Teraz sklep twierdzi, że nie jest możliwe, abym otrzymał używane buty i że nie chcą zwrócić mi pieniędzy! Nie polecam tego sklepu, oprócz niskich cen nie mają nic do zaoferowania. Radzę unikać go jak ognia!

5 / 5 2018-10-03

wszystko w porządku polecam

1 / 5 2018-09-04

Żałuję, że nie sprawdziłem opinii przed dokonaniem zakupu. Zazwyczaj kupuję przez Internet, jednak tym razem miałem pecha. Komunikacja była bardzo utrudniona - pomimo pozostawienia numeru, nie otrzymywałem odpowiedzi. Choć zapłaciłem za towar, musiałem czekać kilka tygodni, zanim coś się w ogóle ruszyło. Sklep wydawał się niezbyt zainteresowany zadowoleniem klienta, a ja czułem się nisko ceniący, kiedy oddawali mi moje pieniądze. Mimo obiecanej dostępności towaru okazało się, że będę musiał czekać aż do sierpnia. Z pewnością rozumiem, że sytuacja ta mogłaby być wytłumaczona, ale olewanie klienta i brak odpowiedzi ze strony sklepu to absolutny nieprofesjonalizm.

2 / 5 2018-08-17

Niezadowolenie wynika z braku informacji dotyczących dostępności wybranego towaru. Przelew został zrealizowany w sobotę i otrzymany przez sklep w poniedziałek o godzinie 12:00. Jednakże, jest już środa, godzina 19:20, a niestety nie otrzymałem paczki ani żadnych wiadomości ze strony sklepu. Zdecydowanie odradzam ten sklep, sytuacja jest naprawdę żałosna.

2 / 5 2018-08-17

Jestem bardzo niezadowolony z braku informacji na temat dostępnego asortymentu. Wykonałem przelew w sobotę, więc w poniedziałek o 12 powinien zostać zaksięgowany przez sklep. Teraz jest środa, godzina 19:20, a paczki i jakiejkolwiek informacji ze strony sklepu nadal brak. Nie mogę polecić tej firmy, jest to absolutnie żałosne.

2 / 5 2018-07-09

Sklep, w którym nabywałem sprzęt sportowy, okazał się najgorszym. Zamówiłem piłkę, która miała zostać dostarczona w ciągu dwóch dni (kurier 24h), jednak w ogóle jej nie otrzymałem. Napisałem do nich e-mail, ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Po rozmowie telefonicznej zapewnili mnie, że piłka dotrze jutro, ale nic się nie pojawiło. Całkowicie odradzam ten sklep, straciłem tylko swój czas.

2018-01-27

Zamówiłem buty w piątek wieczorem i dzisiaj (wtorek) już je dostałem. Serdecznie polecam ten sklep

2017-12-05

towar zgodny z opisem ...nie odbierają telefonów

0 / 5 2017-10-31

Wysyłka i pakowanie towaru zostały wykonane bardzo sprawnie. Jestem zadowolony/a, że firma zdecydowała się skorzystać z usług renomowanej firmy kurierskiej (DPD) lub tradycyjnej, choć wolniejszej, ale solidnej Poczty Polskiej, zamiast korzystać z innych, nieznanych rozwiązań, które są stosowane przez mniejsze sklepy.

0 / 5 2017-10-31

Wysyłka i pakowanie towaru zostały wykonane bardzo profesjonalnie. Jestem zadowolony/a, że firma korzysta z usług renomowanej firmy kurierskiej (DPD) lub tradycyjnej, choć wolniejszej, ale niezawodnej Poczty Polskiej. Cieszę się, że nie używają innych eksperymentalnych metod dostawy, które są często stosowane przez mniejsze sklepy.

5 / 5 2017-08-26

Zamówiłam w weekend buty Jordan. Dziś jest wtorek i zamówienie już do mnie dotarło. POLECAM

1 / 5 2017-07-10

Przesyłka dotarła w bardzo złym stanie i są brakujące części. Teraz żałuję, że nie zapoznałem się wcześniej ze wszystkimi opiniami na Google. Zamierzam ostrzec innych przed dokonywaniem zakupów w tym sklepie. Co więcej, nie otrzymuję odpowiedzi na moje maile.

1 / 5 2017-07-10

Produkt dotarł w bardzo złym stanie i brakuje kilku części. Teraz żałuję, że nie przeczytałem wszystkich opinii na stronie Google. Zamierzam ostrzec innych przed zakupem w tym konkretnym sklepie. Niestety, sklep nie odpowiada na moje maile.

2017-04-01

solidna firma godna polecenia

Rzetelne opinie o Basketo.pl

Basketo.pl

Siedziba
Pakość

WWW
http://www.basketo.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 605 229 878

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie