Kategorie: / Hobby / Kultura i rozrywka / Sport

BasketPLANET.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.14
opinie o BasketPLANET.pl
1 / 5 2023-11-21

Nie polecam zakupów w tym sklepie, kradną pieniądze klientów, nie zwracając pieniędzy za zwroty !!!

3 / 5 2023-11-21

Nie polecam zakupów w tym sklepie, kradną pieniądze klientów, nie zwracając pieniędzy za zwroty !!!

5 / 5 2022-07-29

Wydaje mi się, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i marek, które faktycznie miał okazję używać, korzystać lub z nimi współpracować. Oczywiście, że nasze preferencje mogą być różne, ale gdy zauważam, że dany sprzedawca otrzymuje głównie negatywne opinie, zwykle zrezygnuję z zakupów, ponieważ przypuszczam, że coś jest nie tak.

5 / 5 2022-06-05

Rozumiemy, że biznesmeni często obiecują wiele, podobnie jak nasz rząd. Niestety rzeczywistość bywa inna niż ta przedstawiana w reklamach. Dlatego uważam, że stworzenie portali internetowych, które dbają o klientów i pozwalają na feedback jest dobrym rozwiązaniem. Solidne marki mają szansę zyskać uznanie wśród klientów, a nieuczciwi sprzedawcy tracą ich zaufanie. To właśnie tak powinno być.

5 / 5 2021-08-28

Cieszę się, że mogę pomagać innym kupującym w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu najlepszej usługi czy wyborze solidnego dostawcy. Dużym plusem tej platformy jest dla mnie brak ingerencji w treść komentarzy. Moja opinia jest natychmiastowo publikowana na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-06-10

Oceniam i opisuję produkty tylko wtedy, kiedy jestem pewien, że moje recenzje nie zostaną cenzurowane lub usunięte przez moderację platformy. Tutaj moje opinie pojawiają się od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne. Nie boję się wyrażać krytyki nawet wobec dużych firm i firma nie ma wpływu na to, co piszę. Jest to dla mnie bardzo szanowane.

5 / 5 2020-11-13

Uwielbiam tu przychodzić, nigdy nie wychodzę z pustymi rękami.

Rzetelne opinie o BasketPLANET.pl

BasketPLANET.pl

Siedziba
Wrocław

WWW
https://basketplanet.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(+48) 578 167 766

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie