Kategorie: / Odzież i Obuwie / Sport

BASKETZONE.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.20
opinie o BASKETZONE.pl
1 / 5 2023-12-01

niska jakość. Reklamacje nierozpatrzone

5 / 5 2022-05-19

Cieszę się, że mogę wspomóc innych ludzi w znalezieniu dobrego produktu, najlepszej usługi lub zaufanego partnera do inwestycji. Jeden z najlepszych aspektów tej platformy, według mnie, to brak cenzurowania opinii. Opinie są publikowane na stronie bez opóźnień i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-01-23

Wiedząc, że przedsiębiorcy i rząd często składają obietnice, wiemy również, że rzeczywistość nie zawsze wygląda tak samo dobrze jak w reklamach. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w internecie istnieją portale, które troszczą się o konsumentów i pozwalają im na wyrażanie swojego zdania na temat firm. Dobre firmy mają szansę na promocję i udoskonalenie swoich produktów, podczas gdy niesolidni sprzedawcy tracą klientów. Tak powinno być!

5 / 5 2022-01-10

Sprawdzam i wyrażam swoje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez moderatora strony. Tutaj wszystkie moje komentarze są publikowane prawie natychmiast po wysłaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Wyraźnie widać, że nie boisz się. I to naprawdę cenię.

5 / 5 2021-11-21

Cieszę się, że mogę pomagać innym klientom w znalezieniu odpowiedniego produktu do zakupu, wybraniu optymalnej usługi czy znalezieniu solidnego dostawcy. Dużym plusem tego portalu jest to, że komentarze nie są edytowane. Opinie są szybko publikowane na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o BASKETZONE.pl

BASKETZONE.pl

Siedziba
Łódź

WWW
https://basketzone.pl/

Email
[email protected]

Telefon
515004335

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie