Kategorie: / Żywność

Batida Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Batida
5 / 5 2021-08-24

Bardzo cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym klientom w zakupie trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego wykonawcy. Wielkim atutem tego portalu jest, w mojej ocenie, brak modyfikowania komentarzy. Opinia zostaje szybko zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-08-24

Cieszę się, że mogę pomóc innym klientom w zakupie odpowiedniego towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Ogromnym atutem tego portalu jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji komentarzy. Opinia zostaje w krótkim czasie zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-06-08

Oczywistym jest, że firmy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach marketingowych. Dlatego bardzo dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Rzetelne, troszczące się o klienta firmy mają okazję zareklamować się i otrzymać feedback, a nieuczciwi sprzedający tracą uznanie klientów. Brawo!

5 / 5 2021-05-13

Analizuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane modyfikacjom czy nawet ukryte przez administratora strony. W tym serwisie wszystkie moje wypowiedzi zostają opublikowane praktycznie natychmiast po wystawieniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej marki, czy lidera na rynku. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to was szanuję.

5 / 5 2019-06-28

Lepszych ciast nie znajdzie się nigdzie.

Rzetelne opinie o Batida

Batida

Siedziba
Warszawa

WWW
https://sklep.batida.pl/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
692 409 395

Infolinia
-

Logowanie