Kategorie: / Żywność

Batida Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Batida
5 / 5 2021-08-24

Jestem zadowolony/a z możliwości pomagania innym klientom w znalezieniu właściwego produktu, zamówieniu najlepszej usługi lub wyborze naprawdę godnego zaufania przedsiębiorcy. Według mnie ogromną zaletą tego portalu jest brak moderacji komentarzy. Moja opinia zostaje szybko opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-08-24

Jestem bardzo radosny, że mogę służyć pomocą innym klientom w znalezieniu towarów, usług i wykonawców, które spełniają ich oczekiwania. Dużym plusem tego portalu jest, według mnie, fakt, że nie zmienia się komentarzy. Opinie są szybko publikowane na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-06-08

Przyznaje się do oczywistego faktu, iż podobnie jak politycy, firmy często skłonne są do obieców, niemniej jednak w praktyce rzeczywistość bywa czasem rozbieżna z tym, co prezentują w swoich materiałach reklamowych. Z tego powodu bardzo pozytywnie należy patrzeć na powstawanie serwisów internetowych, które oferują rzetelną, troskliwą o klienta reklamę dla firm, pozwalając jednocześnie na udzielanie feedbacku, co przyczynia się do wyłonienia uczciwych sprzedawców i straty pozycji przez tych, którzy takimi nie są. To naprawdę godne uznanie!

5 / 5 2021-05-13

Recenzuję tylko wtedy, gdy mam pewność, że moja opinia nie zostanie zmieniona lub ukryta przez strony admina. Tutaj moje wypowiedzi są publikowane natychmiast, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych lub dużych marek. To pokazuje, że nie dacie się zastraszyć i cenię Was za to.

5 / 5 2019-06-28

Lepszych ciast nie znajdzie się nigdzie.

Rzetelne opinie o Batida

Batida

Siedziba
Warszawa

WWW
https://sklep.batida.pl/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
692 409 395

Infolinia
-

Logowanie