Kategorie: / Odzież i Obuwie

Bayla Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bayla
5 / 5 2022-09-17

Na tej stronie można przeczytać opinie o zarówno znanych międzynarodowych marekach, jak i lokalnych sklepach z mojego miasta. Zawsze przed zakupem produktu w nieznanej mi dotąd firmie, sprawdzam informacje tutaj i zawsze było warto. Jestem naprawdę zadowolona z istnienia takich miejsc.

5 / 5 2022-05-22

Cieszę się, że mogę pomóc innym ludziom w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub znalezieniu rzeczywiście solidnego sklepu. Coś, co naprawdę mi się podoba w tym serwisie, to fakt, że opinie nie są zmieniane. Moja opinia zostaje od razu opublikowana na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-08-30

Wcześniej sprawdzałem opinie konsumentów o firmach i ich ofercie głównie za pomocą wyszukiwarki Google i mediów społecznościowych. Teraz jednak muszę zaglądać także tutaj. Czasami recenzje są niewystarczająco merytoryczne i bardziej emocjonalne, więc nie dowiadujemy się zbyt wiele o samym produkcie. Ale mam pewność, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-06-05

Dotychczas przeglądałem opinie klientów na temat marek i ich produktów lub usług tylko na profilach firm na Google i Facebooku. Teraz, obowiązkowo, czytam je również tutaj. Często komentarze są ewidentnie pisane pod wpływem emocji, dlatego niewiele mówią o samym produkcie. Przynajmniej jednak możemy być pewni, że moderatorzy portalu nie cenzurują żadnych treści.

5 / 5 2019-08-23

Polecam

Rzetelne opinie o Bayla

Bayla

Siedziba
Kraków

WWW
https://www.bayla.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 530 644 530

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie