Kategorie: / Dom

BBHome Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BBHome
5 / 5 2022-08-02

Według mnie każdy powinien mieć prawo wyrazić swoją opinię na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Zgadzam się, że ludzie mają różne zdania, ale jeśli zauważam, że dany produkt ma głównie negatywne opinie, rezygnuję, ponieważ na pewno coś jest nie tak.

5 / 5 2022-06-26

Wykonuję analizę i wyrażam swoją opinię tylko wtedy, gdy jestem całkowicie pewien, że nie zostaną one zmodyfikowane lub usunięte przez moderację strony. Na tej stronie każda moja wypowiedź jest widoczna praktycznie od razu po jej wysłaniu, bez względu na to, czy jest pozytywna czy negatywna, oraz czy dotyczy małego biznesu czy dużego importer. Można zauważyć, że nie boicie się wyświetlać każdej opinii, co wzbudza moją szacunek.

5 / 5 2022-04-04

Jestem zadowolony/zadowolona, że mam możliwość pomocy innym ludziom w znalezieniu produktu, który spełnia ich oczekiwania, zamówieniu optymalnej usługi lub znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania sprzedawcy. Według mnie, główną zaletą tego portalu jest brak moderowania opinii. Opinie są publikowane na stronie bez opóźnień i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-05-28

Wysyłam opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez moderatora serwisu na korzyść przedmiotu opinii. Na tej stronie wszystkie moje komentarze są publikowane prawie natychmiast, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy wielkiej korporacji. Cenię was za to, że nie boicie się tego.

5 / 5 2021-03-23

Warto wydać więcej i mieć meble na lata

Rzetelne opinie o BBHome

BBHome

Siedziba
Warszawa

WWW
https://bbhome.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 664 306 656

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie