Kategorie: / Sport

Be-Active.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Be-Active.pl
5 / 5 2022-06-26

Przedtem sprawdzałem opinie klientów o firmach i ich ofertach tylko na stronach Google i Facebook. Teraz jednak zobaczę je także tutaj, z konieczności. Czasami recenzje są mało treściwe, bardziej bazują na emocjach, więc trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Jednak przynajmniej widzę, że administratorzy strony nie manipulują opiniami.

5 / 5 2022-01-17

Tylko wtedy, gdy jestem pewien, że właściciel strony nie przerobi lub nie usunie mojej opinii, czytam i publikuję. Tutaj moje opinie są widoczne prawie od razu po napisaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, czy dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Można zauważyć, że nie boisz się konfrontacji. I dlatego tak bardzo cenię to miejsce.

5 / 5 2021-12-27

Oprócz udzielania opinii o produktach, usługach i firmach, często też czytam recenzje innych osób. Dzięki waszym opiniom udało mi się już trzy razy uniknąć zawarcia umowy z nieuczciwym przedsiębiorcą. Zamiast tego zdecydowałem się na zaangażowaną firmę, z którą jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Dziękuję, że jesteście.

5 / 5 2021-10-17

Uważam, że każdy ma pełne prawo wyrazić swoją opinię na temat produktów, usług lub firm, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Oczywiście, nie musimy zgadzać się ze sobą, ale jeśli zauważam, że dany sklep jest praktycznie zalewany negatywnymi komentarzami, to rezygnuję z zakupów, ponieważ nie wszystkie opinie mogą być całkowicie bezpodstawne.

5 / 5 2019-11-12

polecam

Rzetelne opinie o Be-Active.pl

Be-Active.pl

Siedziba
Skierniewice

WWW
https://be-active.pl/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie