Kategorie:

beads.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o beads.pl
5 / 5 2019-01-14

Sklep, super zaopatrzony, w oryginalne rzeczy. Kupowałam w nim nie raz, stad moja pozytywna opinia.

0 / 5 2018-05-24

Cześć. Kupiłam przedmioty na stronie internetowej Beads.pl po raz kolejny i postanowiłam podzielić się moją opinią na temat ich usług. Paczki, które otrzymuję od tego sklepu, zawsze poprawiają mi nastrój. Beads.pl powinien być wzorem dla innych sklepów pod względem jakości produktów i obsługi klienta. Gorąco polecam, żebyście sami przekonali się, jak wiele różni tego sklep od innych. Nie chcę zdradzać zbyt wiele, ale jako klientka jestem bardzo zadowolona z opakowania. Beads.pl ma ogromny wybór półfabrykatów do biżuterii, co sprawia, że trudno jest od niego odejść bez zakupów. Zaufałam temu sklepowi w kwestii biżuterii antycznej. Pozdrawiam cały zespół Beads.pl.

5 / 5 2018-03-08

Cześć, chciałbym podzielić się swoją opinią na temat paczki, którą otrzymałem. Nie mogłem się powstrzymać od napisania tego, bo jestem tak zaskoczony profesjonalnym podejściem do klienta. Nie zdarza mi się to często, ale muszę polecić ten sklep każdemu, kto interesuje się biżuterią lub szuka dodatków. Pozdrawiam, Tomek.

5 / 5 2017-06-25

witam. Moja opinia o sklepie jest pozytywna. Szybka realizacja zamowienia. produkty super zapakowane. Pozdrawiam

5 / 5 2017-05-01

Profesjonalna obsługa, szybka wysyłka, polecam

2017-04-25

Zamówienie nie skompletowane poprawnie, dostałam inne produkty niż zamówiłam. Paczka szła tydzień.

5 / 5 2017-03-27

Nie dawno skorzystałem z usług tego sklepu. Trafiłem tam przypadkowo. Obsługa była rzeczywiście imponująca, a realizacja zamówienia odbyła się błyskawicznie. Produkt był naprawdę wysokiej jakości. Gorąco polecam. Adam

Rzetelne opinie o beads.pl

beads.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://beads.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie