Kategorie: / Pozostałe

Beautyplanet.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Beautyplanet.com.pl
5 / 5 2018-12-07

Ten sklep jest bardzo stylowy i oferuje naprawdę atrakcyjne produkty. Gorąco go polecam. Obsługa jest profesjonalna i kompetentna. Ostatnio zakupiłam w sklepie Beauty Planet RIO Bum and Thigh Toner i jestem zachwycona tym produktem. Szczerze go polecam.

5 / 5 2017-09-02

W tym sklepie zakupiłem kuchenkę mikrofalową. Miałem świetny kontakt z obsługą, od momentu złożenia zamówienia do dostarczenia do mojego domu minęły zaledwie 2 dni. Produkt został dobrze zapakowany i gorąco polecam ten sklep wszystkim, ponieważ naprawdę warto tam robić zakupy.

5 / 5 2017-09-02

Kupiłem mikrofalówkę w tym sklepie. Przez cały proces, od złożenia zamówienia do dostarczenia do domu, miałem świetny kontakt z obsługą. Zamówienie dotarło do mnie po 2 dniach od zakupu i towar był bardzo dobrze zapakowany. Serdecznie polecam ten sklep, bo warto tam robić zakupy.

0 / 5 2017-05-25

Zgłosiłam zamówienie oraz uregulowałam płatność prawie czternaście dni temu. Jednak do tej pory nie otrzymałam ani przesyłki, ani zwrotu pieniędzy. Kontakt telefoniczny pozostaje bezowocny, a skrzynka pocztowa jest zawalona. Wnioski są oczywiste.

0 / 5 2017-05-25

Mam zamówienie złożone i zapłacone prawie dwieście dziesięć dni temu. Jednak do tej pory nie otrzymałam ani przesyłki, ani zwrotu pieniędzy. Telefon pozostaje bez odpowiedzi, a moja skrzynka pocztowa jest przepelniona. Bez wątpienia można wysnuć oczywiste wnioski.

Rzetelne opinie o Beautyplanet.com.pl

Beautyplanet.com.pl

Siedziba
Łódź

WWW
http://www.beautyplanet.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
500111511

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie