Kategorie:

Beautysin.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Beautysin.pl
5 / 5 2023-03-27

W niedawnej przeszłości jedynie na stronach Google oraz na profilach w mediach społecznościowych czytałem opinie klientów na temat marek i ich portfolio. Teraz jednak koniecznie sprawdzam je również tutaj. Czasem komentarze są biedne pod względem merytorycznym, więc nie dostarczają zbyt wielu informacji na temat samego produktu. Jednak jesteśmy pewni, że moderatorzy serwisu nie zmieniają tych wypowiedzi.

5 / 5 2021-06-01

Nie tylko zamieszczam opinie o sprzedawcach tutaj, ale także często je weryfikuję. Dzięki temu już dziesięć razy udało mi się uniknąć współpracy z niegodnym zaufania sprzedawcą. Zamiast tego postawiłem na firmę, która jest naprawdę godna zaufania i stałem się jej wiernym klientem przez cały czas. Cieszę się, że jesteście tutaj.

0 / 5 2018-07-24

Na samym początku bardzo mnie zaskoczył miły i łatwy w obsłudze interfejs, co umożliwiło mi znalezienie produktów, których poszukiwałem. Co ciekawe, ich cena była znacznie niższa niż na portalu Allegro, co dodatkowo mnie ucieszyło. Bez wątpienia będę tam wracać niejednokrotnie.

0 / 5 2018-07-24

Na samym początku byłem pozytywnie zaskoczony, gdyż interfejs był bardzo przyjemny i łatwy w obsłudze. Dzięki temu mogłem szybko znaleźć produkty, których szukałem. Co ciekawe, cena tych produktów była znacznie niższa niż na platformie Allegro, co dodatkowo mnie ucieszyło. Z pewnością będę tam zaglądał częściej.

Rzetelne opinie o Beautysin.pl

Beautysin.pl

Siedziba
Łódź

WWW
http://www.beautysin.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie