Kategorie: / Odzież i Obuwie

Bee & Donkey Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bee & Donkey
5 / 5 2023-01-07

Nie tylko oceniam tutaj sprzedawców, ale również sprawdzam ich opinie. Dzięki waszej pomocy udało mi się już sześć razy uniknąć współpracy z niewiarygodnymi sprzedawcami. Zamiast tego, wybrałem naprawdę wiarygodną firmę, której jestem lojalnym klientem od dłuższego czasu. Cieszę się, że jesteście tutaj.

5 / 5 2022-12-07

Sporządzam recenzje tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą one poddane ograniczeniom lub usunięte przez administratorów strony. Na tej platformie moje wpisy są widoczne dla wszystkich , zarówno pozytywne, jak i negatywne, niezależnie od tego, czy dotyczą małej lub dużej firmy. Admirał swoją niezależności i szanuję to.

5 / 5 2022-11-07

Rozumiemy, że zarówno marki, jak i rząd często składają obietnice, które nie zawsze są spełnione w rzeczywistości - w przeciwieństwie do materiałów marketingowych. Dlatego uważam, że internetowe miejsca, które zajmują się zaufanymi firmami, są bardzo przydatne. Dzięki temu te firmy mają szanse na reklamę i zdobycie opinii odbiorców, a niesolidni sprzedawcy tracą zaufanie swoich klientów. Bardzo dziękuję za to!

5 / 5 2021-10-23

Nie tylko recenzuję firmy i marki tutaj. Zdecydowanie częściej przeprowadzam analizy. Dzięki tej stronie już pięć razy uniknąłem podpisywania umowy z niegodziwym sprzedawcą, który nie szanuje klienta. Zamiast tego wybrałem naprawdę wartościową firmę, z którą jestem lojalnym klientem do teraz. Na pewno nie tylko ja się cieszę, że tu jesteście.

5 / 5 2019-11-23

pozytywne odczucia z zakupów, ubrania bardzo mi się podobają

Rzetelne opinie o Bee & Donkey

Bee & Donkey

Siedziba
Tarnowskie Góry

WWW
https://beeanddonkey.com

Email
[email protected]

Telefon
(+48) 502 515 660

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie