Kategorie: / Żywność

befsztyk.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o befsztyk.pl
5 / 5 2019-01-11

Sklep nietani, ale jakość towarów i obsługi jest w pełni adekwatna. Polecam.

0 / 5 2018-03-18

Bardzo wysokiej jakości mięso (najsmaczniejsze steki, jakie jadłem), pyszne wędliny i dania gotowe to duży plus. Czasami musiałem poczekać na niektóre produkty, choć były widoczne na stronie, ale to nie problem, to nie jest sklep z gwoździami. Obsługa jest miła i zawsze służy pomocą.

0 / 5 2018-03-18

Duża pochwała za doskonały smak mięsa (najlepsze steki, jakie kiedykolwiek jadłem), smaczne wędliny i gotowe dania. Choć czasami trzeba poczekać na niektóre produkty, nawet jeśli są już wyświetlane na stronie, to jednak to nie jest przecież sklep z gwoździami. Pracownicy są przyjaźni i pomocni.

0 / 5 2018-02-20

Doświadczyliśmy wielu nieprzyjemności związanych ze stroną internetową Beftyk.pl. Nasze problemy obejmowały brak dostarczenia wystawionych produktów pomimo wczesnej płatności i przypomnień, przysłanie produktów, których nie zamawialiśmy (bez naszej zgody zmiany na droższe opcje o niskiej jakości i krótkim terminie przydatności do spożycia), ignorowanie naszych maili z prośbą o uznanie punktów wynikających z wielu zamówień, a także brak potrącenia zwróconych opakowań przy kolejnym zamówieniu. Obsługa zdawała się być początkowo miła, ale pomimo oficjalnych przeprosin, nie otrzymaliśmy żadnej pomocy – co przy tak wysokich cenach nie było na właściwym poziomie.

2017-08-03

Wyjątkowy sklep z unikatowym na cały internet towarem. Nietani ale produkty i poziom obsługi warte swojej ceny.

5 / 5 2017-04-17

Uwielbiam - smacznie, duży wybór i super obsługa!

Rzetelne opinie o befsztyk.pl

befsztyk.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://befsztyk.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie