Kategorie: / Odzież i Obuwie

Behappy.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Behappy.com.pl
5 / 5 2022-12-06

Bardzo się cieszę, że mogę pomóc innym użytkownikom w znalezieniu dobrego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi i wybraniu rzetelnego wykonawcy. Największym plusem tego serwisu, według mnie, jest to, że komentarze nie są modyfikowane. Opinia jest publikowana szybko na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-04-27

W przeszłości sprawdzałem opinie konsumentów o firmach i ich produktach tylko na Google i Facebooku. Teraz jednak, zobowiązują mnie do tego, także tutaj. Czasami recenzje są bardzo emocjonalne, co utrudnia uzyskanie informacji o samym produkcie. Jednak, co najmniej widać, że administratorzy strony nie usuwają opinii.

0 / 5 2017-09-29

Przez wiele miesięcy towar nie był dostarczany. Przez kilka tygodni brakowało odpowiedzi na przesłane maile, a potem firma ehappy obarcza InPost winą za niedokładne informacje dotyczące wysyłki, nie podając jednak żadnych szczegółów. Następnie znowu przez kilka tygodni zapanowała cisza, a towaru brakowało zarówno w formie środków płatniczych, jak i fizycznego produktu.

0 / 5 2017-09-29

Przez kilka miesięcy nie dostaliśmy żadnej przesyłki. InPost nie odpowiadał na nasze wiadomości mailowe przez kilka tygodni, a później ehappy obwinił ich za brak szczegółów dotyczących wysyłki. Po tym nastąpiła ponowna cisza przez kolejne kilka tygodni, a my nadal nie otrzymaliśmy ani towaru, ani zwrotu pieniędzy.

Rzetelne opinie o Behappy.com.pl

Behappy.com.pl

Siedziba
Szczecin

WWW
http://www.behappy.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
(+48) 696 412 135

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie