Kategorie: / Hobby / Usługi

Bella Fiori Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bella Fiori
5 / 5 2019-03-13

Mogę powiedzieć, że ta kwiaciarnia jest godna zaufania. Pracując z nimi, zawsze doświadczam świeżości, najwyższej jakości usług i niezwykłego profesjonalizmu. Każde zamówienie jest realizowane indywidualnie, co wskazuje na to, że jest to prawdziwa kwiaciarnia, a nie jakaś niekompetentna amatorszczyzna.

5 / 5 2018-10-30

Moim ulubionym sklepem z kwiatami jest ten, którego usługi regularnie korzystam od ponad pół roku. Wykonali dla mnie już wiele różnorodnych bukietów, a nigdy nie zawiedli moich oczekiwań. Kwiaty są zawsze świeże i nowoczesne, połączone z wyjątkowymi dodatkami i gadżetami. Florystyczny zespół kwiaciarni jest bardzo profesjonalny i tak znakomicie radzi sobie z zadowoleniem wymagających klientów, jak ja. Na pewno polecam.

0 / 5 2018-09-18

Kiedy nasza córka miała Pierwszą Komunię Świętą, zdecydowaliśmy się razem z innymi rodzicami pięknie udekorować kościół i wyrazić wdzięczność kilku osobom. Poprosiliśmy o pomoc panią florystkę Beatę, która w odpowiedni do sytuacji sposób przygotowała wszystko. Bardzo serdecznie dziękujemy pani w imieniu wszystkich rodziców i dzieci.

0 / 5 2018-05-15

Bardzo dziękujemy za owocną i wartościową współpracę. Doceniamy Państwa niezwykle i chcielibyśmy podkreślić, że kompozycje kwiatowe, dodatki oraz dekoracje wykonane z kwiatów były niezwykle piękne i zaskoczyły naszych gości podczas wesela, które u nas odbyło się. Dekoracje kwiatowe były zrobione na naprawdę wysokim poziomie i z dużą starannością. Chcielibyśmy również podkreślić, że cena za usługi była bardzo dobra. Pracownia Florystyczna Bella Fiori spełniła nasze oraz wymagania naszych klientów. Musimy przyznać, że po raz kolejny nas nie zawiedli.

5 / 5 2017-03-29

Jestem zaskoczony... Bella Fiori, to nie tylko piękne kwiaty, ale również doświadczeni i utalentowani ludzie z niezwykłymi zdolnościami twórczymi. Ich kompozycje w naszej restauracji spełniły moje najśmielsze oczekiwania. Choć cena za ich usługi jest wysoka, to jakość wykonania jest zdecydowanie warta każdej zapłaconej złotówki. To dowód na ich profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Bardzo ich doceniam.

Rzetelne opinie o Bella Fiori

Bella Fiori

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.bellafiori.pl

Email
[email protected]

Telefon
608679797

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie