Kategorie: / Hobby / Usługi

Bella Fiori Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bella Fiori
5 / 5 2019-03-13

Kwiaciarnia godna zaufania. Współpracując z tą kwiaciarnią, wiem co to znaczy świeżość, wysokość jakości usług i przede wszystkim czysty profesjonalizm. Zamówienia realizują zawsze indywidualnie, przez co mam pewność, że jest to kwiaciarnia z prawdziwego zdarzenia, a nie jakaś amatorszczyzna.

5 / 5 2018-10-30

Moja ulubiona kwiaciarnia. Korzystam z jej usług już regularnie od ponad pół roku. Przygotowywali dla mnie już różnorodne bukiety i nigdy się nie zawiodłam. Świeże kwiaty, świeże i nowoczesne połączenia, wyjątkowe dodatki i gadżety oraz niesamowity profesjonalizm florystów pracujących i działających kwiaciarni sprawia, że nawet jako wymagająca klienta jestem pod wrażeniem otrzymanych bukietów. Polecam.

2018-09-18

Gdy nasza córka miała Pierwszą Komunię Świętą razem ze wszystkimi rodzicami postanowiliśmy pięknie przystroić kościół i podziękować kilku osobą. Do współpracy poprosiliśmy panią florystkę Beatę która w odpowiedni do okoliczności sposób wszystko przygotowała . Bardzo pani dziękujemy w imieniu wszystkich rodziców i dzieci

2018-05-15

Dziękujemy za owocną współpracę. Jesteście Państwo nieocenieni. Przepiękne kompozycje kwiatowe, dodatki, dekoracje sporządzone z kwiatów bardzo zaskoczyły naszych gości, którzy wyprawiali u nas wesele. Dekoracje kwiatowe pierwsza klasa. Bardzo dobra cena. Pracownia Florystyczna Bella Fiori spełniła nasze i naszych klientów oczekiwania. Po raz kolejny nas nie zawiedli.

5 / 5 2017-03-29

Jestem w szoku... Bella Fiori, to nie tylko kwiaty z klasą, ale przede wszystkim ludzie z doświadczeniem i niezwykłymi umiejętnościami, nie mówiąc już o niebanalnej kreatywności. Wykonane kompozycje w naszej restauracji spełniły moje najskrytsze oczekiwania. Prawdę mówiąc jakość jest nieadekwatna do ceny, jaką zaoferowali mi przy współpracy, ale to świadczy jedynie o ich profesjonalizmie i fachowym podejściu do klienta i jego potrzeb. Doceniam.

Rzetelne opinie o Bella Fiori

Bella Fiori

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.bellafiori.pl

Email
[email protected]

Telefon
608679797

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie