Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Bella Napoli di Enzo Rossi Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bella Napoli di Enzo Rossi
5 / 5 2023-02-07

Zanim kliknę „kup teraz”, wcześniej zaglądam na tą stronę i sprawdzam recenzje innych klientów na temat wybranego sklepu internetowego i upatrzonego produktu. Robię tak w sumie już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, rezygnacje, reklamacje oraz dyskusje ze sprzedającym.

5 / 5 2023-01-07

Cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym ludziom w znalezieniu spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego wykonawcy. Wielkim atutem tego serwisu jest, według mnie, brak modyfikowania komentarzy. Opinia zostaje szybko zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-11-21

Jedzenie super, ceny jeszcze lepsze

5 / 5 2021-09-26

Nie tylko wystawiam tu opinie o firmach. Zapewne częściej je czytam. Dzięki tej stronie już z 6 razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z nieszanującym klienta przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście cieszącą się świetną renomą firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2021-06-30

Weryfikuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one obrobione czy nawet wykasowane przez właściciela platformy. Na tym portalu wszystkie moje oceny pojawiają się praktycznie natychmiast po napisaniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firemki, czy lidera na rynku. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

Rzetelne opinie o Bella Napoli di Enzo Rossi

Bella Napoli di Enzo Rossi

Siedziba
Warszawa

WWW
https://bellanapoli.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
22 498 04 53

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie