Kategorie: / Dom / Pozostałe

Bella Storia Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bella Storia
5 / 5 2022-10-15

Wypowiadam się i recenzuję tylko wtedy, gdy jestem pewny, że moje opinie nie będą cenzurowane lub usunięte przez właściciela strony. Tutaj moje opinie są publikowane od razu po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. To pokazuje, że nie boicie się otwarcie wyrażać swojego zdania i to szanuję.

5 / 5 2022-05-20

Znajomo wiemy, że handlowcy i nasz rząd uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety, rzeczywistość bywa różna i na pewno nie jest tak kolorowo jak w reklamach. Dlatego uważam, że portale internetowe są bardzo potrzebne. Przyjazne firmy, które dbają o klientów, mają szansę na promocję i nauczą się, co poprawić, a ci, którzy zawodzą klientów, tracą swoją renomę i klientów. Tak powinno być!

5 / 5 2022-01-26

Na tej stronie można znaleźć recenzje zarówno o dużych firmach, jak i o małych lokalnych przedsiębiorstwach z mojego regionu. Zawsze korzystam z niej przed złożeniem zamówienia w nieznanych mi sklepach i do tej pory nie spotkałam się z rozczarowaniem. Bardzo doceniam takie platformy.

5 / 5 2021-10-21

Jestem radosny, że mogę wesprzeć innych klientów w dokonaniu właściwego zakupu, zamówieniu najlepszej usługi lub znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Najważniejszą zaletą tego portalu jest brak moderacji opinii, co oznacza, że moja opinia będzie szybko opublikowana na stronie i nie zostaną wprowadzone w niej żadne zmiany przez moderatorów.

5 / 5 2019-09-28

Rozsądne ceny

Rzetelne opinie o Bella Storia

Bella Storia

Siedziba
Chorzów

WWW
https://www.bellastoria.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(+48) 787 787 424

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie