Kategorie: / Pozostałe

Bergnershop.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.60
opinie o Bergnershop.pl
5 / 5 2022-07-28

Na tej stronie można znaleźć oceny zarówno dużych firm, jak i małych przedsiębiorstw z mojego miasta. Często korzystam z niej przed zakupem czegoś w nowym miejscu i zawsze byłem zadowolony z rezultatów. Jestem wdzięczny za istnienie takich serwisów.

5 / 5 2022-07-28

Ta strona zawiera oceny zarówno najpopularniejszych przedsiębiorstw, jak i małych firm z mojego miasta. Regularnie korzystam z niej przed zakupem produktu w nowym miejscu i zawsze byłem zadowolony. Jestem wdzięczny za istnienie takich platform.

5 / 5 2022-06-21

Zmieniam przepisany tekst: Ostatnio zauważyłem, że komentarze klientów dotyczące marek i ich portfolio można znaleźć tylko na stronie Google i w mediach społecznościowych. Teraz jednak zaczynam obowiązkowo czytać je także tutaj. Czasami te opinie są bardzo emocjonalne, więc nie zawsze dostaję pełną informację o samym produkcie. Jednak to daje mi pewność, że moderatorzy tego miejsca nie zmieniają wypowiedzi.

3 / 5 2017-07-24

Reklamacja dotycząca produktu ciągnie się przez długie miesiące i nie przynosi żadnych rezultatów. Pracownik obiecuje, że druga osoba skontaktuje się ze mną po powrocie do pracy, jednak przez kilka tygodni nikogo nie słyszę. Po przypomnieniu o reklamacji za pomocą wiadomości e-mail, utrzymuje się bezcelowa korespondencja z jednym pracownikiem, która na razie nie przynosi żadnych efektów. Zdecydowanie odradzam tę sytuację.

5 / 5 2017-04-02

wszystko byłoby ok gdyby nie patelnia ceramiczna, która przypala- produkt nie zgodny z opisem- bubel

Rzetelne opinie o Bergnershop.pl

Bergnershop.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.bergnershop.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie