Kategorie: / Serwis / Sport

Bergsport Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bergsport
5 / 5 2023-03-06

Według mnie, każdy powinien mieć możliwość wyrażania opinii na temat produktów, usług czy marek, z którymi miał rzeczywisty kontakt lub je zakupił. Choć zgadzam się, że o gustach się nie dyskutuje, to gdy zauważam, że sprzedawca otrzymuje głównie negatywne opinie, zdecydowanie rezygnuję, ponieważ mogę zakładać, że coś jest nie tak.

5 / 5 2023-01-26

Zamieszczam tutaj nie tylko opinie o sprzedawcach i ich produktach, ale również częściej je czytam. Dzięki tej stronie kilka razy już udało mi się uniknąć podpisania umowy z sprzedawcą, który nie szanuje klienta. Zamiast tego mogłem zaufać solidnej firmie, z którą jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Cieszę się, że jesteście dostępni.

5 / 5 2022-09-26

szybko zajęto się moim rowerem, to się nazywa serwis

5 / 5 2022-03-14

Sprawdzam i wyrażam moją opinię tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostanie ona ukryta lub ocenzurowana przez administratora platformy. Na tej stronie internetowej moje oceny pojawiają się prawie od razu po wystawieniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą lokalnej marki, czy też dużego monopolisty. Widzę, że nie macie strachu. I szanuję to.

5 / 5 2021-12-21

Do niedawna korzystałem tylko z Google i mediów społecznościowych, aby przeglądać recenzje użytkowników dotyczące firm i ich asortymentu. Teraz zawsze sprawdzam również tutaj. Część opinii jest powierzchowna, więc trudno jest dowiedzieć się czegoś konkretnego o produkcie samym w sobie. Jednak dzięki temu mogę mieć pewność, że właściciele tego miejsca nie usuwają komentarzy.

Rzetelne opinie o Bergsport

Bergsport

Siedziba
Wrocław

WWW
https://bergsport.pl/

Email
[email protected]

Telefon
71 353 73 45

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie