Kategorie: / Motoryzacja / Serwis / Usługi

Berlux Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Berlux
5 / 5 2022-12-20

Jestem zadowolony, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu produktów spełniających ich oczekiwania, zamówieniu najlepszych usług lub wybraniu zaufanego sprzedawcy. Według mnie, dużą zaletą tego portalu jest brak moderowania komentarzy. Moja opinia jest natychmiastowo publikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-10-31

Ostatnio zauważyłem, że komentarze klientów na temat różnych marek i ich ofert czytuję głównie na wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Teraz jednak zdecydowanie również sięgam po opinie tutaj. Niekiedy te komentarze są bardziej emocjonalne niż merytoryczne, przez co niewiele mówią same w sobie o artykule. Jednak w przeciwwagę mam pewność, że moderatorzy platformy nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-10-21

Wiadomo, że zarówno biznesmeni jak i rząd często dają nam wiele obietnic, ale niestety rzeczywistość bywa różna i nie zawsze wszystko idzie tak, jak zostało nam obiecano w reklamach. To dlatego moim zdaniem fajnie, że w sieci pojawiają się portale, gdzie konsumenci mogą dawać opinie o firmach. To dobry sposób na to, żeby nowoczesne biznesy mogły pokazać swoje dobre strony i otrzymać pozytywny feedback, natomiast ci, którzy niedotrzymują słowa, tracą popularność w oczach klientów. To właśnie tak powinno działać!

5 / 5 2022-08-02

Bardzo się raduję z możliwości pomagania innym klientom w dostaniu produktu, usługi lub sklepu, które spełniają ich oczekiwania. Uważam, że jednym z największych atutów tego serwisu jest to, że opinie nie są modyfikowane. Zostają one opublikowane niemalże natychmiastowo na portalu, a administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-12-15

Jakość usług na poziomie mistrzowskim

Rzetelne opinie o Berlux

Berlux

Siedziba
Warszawa

WWW
https://berlux.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
22 435 98 48

Komórka
509 659 517

Infolinia
-

Logowanie