Kategorie: / Gry

Best-play.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.45
opinie o Best-play.pl
5 / 5 2019-03-12

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Sprawnie, szybko polecam wszsytkim.

1 / 5 2019-02-08

Nie udało mi się skontaktować z firmą ani mailowo, ani telefonicznie. Zapłaciłem z góry za przesyłkę kurierską, ale nie otrzymałem jej ani żadnych informacji o wysyłce. Na stronie sklepu widnieje jednak informacja o zrealizowaniu zamówienia i podziękowaniu za zakupy. Teraz martwię się nie tylko o to, czy przesyłka do mnie dotrze, ale również czy odzyskam pieniądze. Nie polecam tej firmy.

2018-11-06

Bardzo dobry i solidny sklep, niskie ceny.

2 / 5 2018-10-14

Miałam trudności z nawiązaniem kontaktu (mailowego i telefonicznego), kiedy zamówiłam buty dla mojego syna. Musieliśmy na nie czekać ponad miesiąc, a ich koszt przekraczał 300 zł. Niestety, otrzymaliśmy zupełnie inne buty niskiej jakości, niż te, które zamówiliśmy. Nie możemy ich zwrócić, ponieważ otrzymujemy odpowiedzi po długim czasie, a każda osoba mówi, że sprawdzą zamówienie w magazynie. Dostałam ostatnio e-mail, że była to pomyłka, ale tylko 40 zł mogą mi zwrócić, a buty mogę zachować i sprzedać. Jednak są jednym wielkim "szajsem", a nikt ich nie kupi. Przed otrzymaniem zamówienia, nie otrzymałam żadnych informacji o wysyłce lub realizacji. Niestety, od 18 marca nie otrzymaliśmy ani butów, ani zwrotu pieniędzy. Zdecydowanie nie polecam!

3 / 5 2018-10-01

Nie polecam! Zawiodłem się na całkowitym braku komunikacji. Zamówiłem i zapłaciłem za grę (która miała być prezentem dla dziecka), a nie została wysłana. To strata czasu i nerwów. Dodatkowo, nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. Chcę ostrzec innych przed tą sytuacją...

0 / 5 2018-09-06

Unikajcie tego serwisu jak ognia. Cena podskoczyła o 100% od początkowej deklaracji przed naprawą, która miała trwać tylko tydzień. Jednak po upływie tego czasu i wielu nieudanych próbach skontaktowania się okazało się, że odpowiedzialna osoba wyjechała na wakacje. Minęło już miesiąc, a ja wciąż czekam na zwrot towaru.

2 / 5 2018-08-06

W lutym złożyłam zamówienie na grę za kwotę powyżej 200 złotych. Po dwóch tygodniach oczekiwania na wysyłkę, poprosiłam o anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy. Na początku sklep odpowiadał na moje wiadomości i zapewniał, że pieniądze zostaną zwrócone, jednak od ponad miesiąca nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Nadal czekam na zwrot moich pieniędzy. Serdecznie odradzam i nie polecam tego sklepu. To strata czasu, pieniędzy i nerwów.

5 / 5 2018-05-31

Wspaniale! Zespół pracował profesjonalnie i szybko zrealizował moje zamówienie. Komunikacja również była dobra, a dodatkowo dostałem gratis do moich zakupów. Czego można chcieć więcej? Bez wątpienia będę ponownie korzystać z tego sklepu. Gorąco polecam!

5 / 5 2018-05-31

To wspaniałe! Obsługa na najwyższym poziomie i błyskawiczne zrealizowanie zamówienia. Bardzo dobry kontakt i dodatkowo otrzymałem gratisy do moich zakupów. Czego jeszcze można chcieć? Na pewno ponownie skorzystam z tego sklepu. Gorąco polecam!

5 / 5 2018-05-10

Jestem bardzo zadowolona z zakupu, w 100% wrócę do tego sklepu przy kolejnych zamówieniach :)

3 / 5 2018-04-05

Nie polecam! Od momentu złożenia zamówienia minął już miesiąc, a nadal nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na moje maile ani nie udało mi się skontaktować telefonicznie. Dopiero niedawno otrzymałem jedną wiadomość informującą, że nie posiadają zamówionego towaru i zwrócą mi pieniądze. Jednak od tego momentu, czyli od dwóch tygodni, mimo podania numeru konta do zwrotu, nie otrzymałem ani pieniędzy, ani żadnego kontaktu. Absolutnie odradzam składanie tam jakichkolwiek zamówień. Zostałem oszukany.

2 / 5 2018-01-13

Nie ma żadnego kontaktu z firmą, ponieważ nie odpowiadają na e-maile, nie potwierdzają zamówień i nie podają swojego adresu ani numeru telefonu. Czuję się zły na siebie, że nie sprawdziłem wczesniej informacji o tym sklepie. Zamówiłem buty za kwotę poniżej 600 złotych i pieniądze zostały pobrane od razu. Po zamówieniu jedyną informacją, jaką otrzymałem, było "dziekujemy za zakupy w naszym sklepie". Powinni dodać "Uwaga- właśnie cię oszukaliśmy". To złodzieje i oszuści, nie polecam nikomu.

0 / 5 2017-12-15

Bojąc się, że nie otrzymam zamówionego pada xbox 360, postanowiłem wybrać opcję "za pobraniem". Na szczęście, pad został wysłany kurierem bez żadnych problemów już następnego dnia. Warto zaznaczyć, że pracownicy sklepu prawdopodobnie wyjęli z pudełka adapter do PC oraz płytę, ponieważ pudełko zostało otwarte, a akcesoria te nie były w nim obecne, pomimo że znajdowały się w opisie umieszczonym bezpośrednio na pudełku. Niemniej jednak, oferta sklepu na stronie internetowej określała zamówienie tylko padu bezprzewodowego z bateriami, więc wszystko zgadzało się i nie miałem powodów do narzekania. Otrzymałem oryginalny pad, który działał i wyglądał dokładnie jak ten fabryczny. W dodatku, otrzymałem paragon. Ostatecznie, jestem bardzo zadowolony.

5 / 5 2017-09-25

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam

2017-07-13

Bardzo dobry sklep, niskie ceny.

2017-05-24

niestety po czekaniu 5 tyg od zamowienia, gra do mnie NIE dotarla, jak dla mnie to juz chyba za dlugo...

Rzetelne opinie o Best-play.pl

Best-play.pl

Siedziba
Białystok

WWW
http://best-play.pl

Email
[email protected]

Telefon
881 458 637

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie