Kategorie: / Usługi

BEST-RENT JANECKI SP.J. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BEST-RENT JANECKI SP.J.
5 / 5 2022-05-20

Rozważam i opublikowuję opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że właściciel portalu ich nie zablokuje lub usunie. Na tej platformie moje opinie są widoczne dla wszystkich od razu po ich napisaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne i dotyczą małych firm lub dużych monopolistów. Szanuję fakt, że nie dajecie się zastraszyć.

5 / 5 2021-12-27

Nie tylko wydają tu swoje opinie na temat firm. Zdecydowanie częściej przeglądam te recenzje. Dzięki temu portalowi udało mi się już kilka razy uniknąć zawarcia umowy z niepewnym dostawcą. Zamiast tego, wybrałem renomowaną firmę, która cieszy się świetną reputacją i do dziś jestem jej lojalnym klientem. Jestem bardzo zadowolony, że istniejecie.

5 / 5 2018-12-27

Jako że inna wypożyczalnia odwołała moją rezerwację, przypadkiem trafiłam do tej firmy. Bezproblemowo i szybko zorganizowaliśmy wynajem kia Ceed za 90 zł za dzień. Bardzo polecam, usługa była tania i solidna.

5 / 5 2018-12-27

Zdarzyło się, że przypadkowo natrafiłam na tę firmę, gdy inna wypożyczalnia odwołała moją rezerwację. Bardzo tanio i bezproblemowo, szybko załatwiliśmy wynajem kia Ceed za 90 złotych dziennie. Gorąco polecam.

Rzetelne opinie o BEST-RENT JANECKI SP.J.

BEST-RENT JANECKI SP.J.

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie