Kategorie: / Budownictwo

Betterial Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Betterial
5 / 5 2023-03-21

Weryfikuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ”wygładzone” czy wręcz ukryte przez administratora portalu. Na tej platformie wszelkie moje oceny stają się widoczne dla czytających niemal od razu po wystawieniu, nieważne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro marki, czy dużej spółki kapitałowej. Widać, że się nie boicie. I takie coś szanuję.

5 / 5 2023-02-10

Zanim nacisnę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, obligatoryjnie wchodzę na tą stronę i analizuję recenzje innych internautów na temat wybranego sprzedającego i kupowanego artykułu. Robię tak w zasadzie już od paru dobrych lat i ani razu nie miałem problemów. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odsyłanie produktów, składanie reklamacji albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedającym.

5 / 5 2022-03-19

Fajnie, że mam szansę pomóc innym klientom w zakupie odpowiednio dopasowanego towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę solidnego dostawcy. Sporym atutem tego portalu jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerowania w treść komentarzy. Opinia zostaje bardzo szybko zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-03-03

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym plusem tego miejsca jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji opinii. Opinia zostaje w krótkim czasie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2019-11-08

Zakupy w takim sklepie to to co lubię, wybór duży, ceny niskie

Rzetelne opinie o Betterial

Betterial

Siedziba
Bydgoszcz

WWW
https://betterial.pl/

Email
[email protected]

Telefon
[+48] 884-884-744

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie