Kategorie: / Pozostałe

Bhpkubicki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.50
opinie o Bhpkubicki.pl
5 / 5 2022-03-11

Firmy oraz politycy często obiecują wiele, jednak w rzeczywistości nie zawsze realizują to, co zapowiadają. Dlatego cieszę się, że istnieją strony internetowe, które pozwalają na ocenę rzetelności przedsiębiorstw oraz ich podejścia do klienta. Dzięki temu uczciwe firmy mogą zyskać na promocji, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą klientów. To bardzo pozytywna tendencja!

5 / 5 2021-04-30

Według mnie każdy powinien mieć prawo do wyrażania konstruktywnej krytyki dotyczącej używanych produktów, dostarczanych usług lub marek, z którymi faktycznie mieliśmy doświadczenie. Oczywiście, gusty mogą się różnić, ale jeśli zauważam, że jakiś sprzedawca jest dominująco oceniany negatywnie, to lepiej daruję sobie współpracę, ponieważ prawdopodobnie wszyscy ci ludzie nie mogli się jednocześnie mylić.

2 / 5 2018-05-29

Cześć. Zdecydowanie odradzam ten sklep. Mimo że mają produkty wyświetlone na swojej stronie internetowej, to w rzeczywistości ich nie posiadają. Co gorsza, nie informują klientów o braku towaru. Osobiście musiałam kilkakrotnie prosić o zwrot pieniędzy, ale do dzisiaj ich nie otrzymałam.

2 / 5 2018-05-29

Cześć. Gorąco odradzam ten sklep. Mimo że na ich stronie widnieją produkty, to w rzeczywistości nie posiadają ich w magazynie. Co gorsze, nie informują klientów o braku towaru. Musiałam sama naciskać, aby uzyskać zwrot pieniędzy, ale do dzisiaj nie dostałam żadnej odpowiedzi.

Rzetelne opinie o Bhpkubicki.pl

Bhpkubicki.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.bhpkubicki.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie