Kategorie: / Odzież i Obuwie / Pozostałe

Bialcon Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bialcon
5 / 5 2023-02-27

Przed kliknięciem przycisku "zamawiam", zawsze sprawdzam opinie innych klientów na temat danego sklepu internetowego i produktu, które znajdują się tutaj. Robię to regularnie od kilku miesięcy i nigdy nie dałem się oszukać. Gorąco polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani cierpliwości na rozwiązywanie problemów z wymianą, zwrotem, reklamacją czy rozmową z sprzedawcą.

5 / 5 2023-01-17

Cieszę się, że mogę pomagać innym użytkownikom w znalezieniu właściwego produktu, zamówieniu najlepszej usługi i znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania dostawcy. Dużym atutem tego portalu jest, przynajmniej według mnie, to, że nie ingeruje w treść opinii. Opinia zostaje natychmiast opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-05-20

Jestem zadowolony/a, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu wysokiej jakości towaru, zamówieniu potrzebnej usługi i wyborze wiarygodnego partnera do inwestycji. Według mnie, wielką zaletą tego serwisu jest brak cenzurowania komentarzy. Opinie są natychmiastowo publikowane na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-02-08

Do tej pory sprawdzałem opinie konsumentów o firmach oraz ich produktach lub usługach tylko na profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Teraz jednak zazwyczaj czytam je także tutaj, ponieważ wiem, że administratorzy portalu nie usuwają żadnych wpisów. Niestety, często zauważam, że recenzje są pisane pod wpływem emocji i nie dają nam wielu informacji o samym produkcie. Mimo to, przynajmniej możemy być pewni, że nie ma żadnej cenzury.

5 / 5 2019-08-21

Fantastyczne spódnice, długo szukałam takich, których długość będzie mi pasować.

Rzetelne opinie o Bialcon

Bialcon

Siedziba
Biała Podlaska

WWW
https://bialcon.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 161 14 83

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie