Kategorie: / Pozostałe

BIAMAR Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BIAMAR
5 / 5 2022-06-19

Jestem zadowolony, że mam możliwość wspierania innych ludzi w znalezieniu produktu, usługi lub sprzedającego, który spełni ich oczekiwania. Najważniejszą zaletą tego portalu, według mnie, jest brak moderacji opinii. Opinie są publikowane natychmiastowo bez żadnych zmian wprowadzanych przez moderatorów.

5 / 5 2021-12-17

Do tej pory przeglądałem recenzje użytkowników na temat firm i ich oferty głównie w wyszukiwarce Google i na profilach na Facebooku. Teraz zawsze sprawdzam je także tutaj. Czasami opinie są pełne emocji, więc trudno jest poznać same produkty lub usługi. Jednak możemy być pewni, że właściciele tej strony nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-11-11

Sprawdzam i wydaję opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione lub ukryte przez administratora platformy. Na tej stronie internetowej wszystkie moje oceny pojawiają się prawie natychmiast po wystawieniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą lokalnej firmy, czy wielkiego koncernu. Widać, że nie boisz się konsekwencji, i ja to podziwiam.

5 / 5 2021-07-24

Nie tylko recenzuję tutaj sprzedawców i ich produkty, ale także często je badam. Dzięki tej stronie udało mi się uniknąć kilku nieuczciwych sprzedawców, którzy nie szanują klientów. Zamiast tego, znalazłem rzetelną firmę, z którą jestem lojalnym klientem od dłuższego czasu. Cieszę się, że jesteście tutaj.

5 / 5 2020-12-13

Polecam

Rzetelne opinie o BIAMAR

BIAMAR

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.biamar.pl/

Email
[email protected]

Telefon
501731978

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie