Kategorie: / Pozostałe

Bibetus.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bibetus.pl
5 / 5 2023-02-01

Ja publikuję recenzje tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmodyfikowane lub całkowicie usunięte przez administratorów strony. Na tym portalu moje wpisy zostają opublikowane od razu po napisaniu, bez względu na to, czy dotyczą małego przedsiębiorstwa czy też dużego koncernu oraz czy są one pozytywne czy negatywne. Widzę, że nie boicie się publicznego dostarczania opinii. Dzięki temu cenię was bardzo.

5 / 5 2021-05-26

Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojego zdania na temat produktów, usług i firm, które faktycznie doświadczył. Oczywiście, preferencje są różne, ale jeśli zauważam, że dany sprzedawca ma głównie negatywne recenzje, zdecydowanie się wycofuję, ponieważ nie wszystkie mogą być niezasadne.

5 / 5 2017-06-28

super obsługa, szybka wysyłka i towar bez zarzutów!

5 / 5 2017-05-09

Opinia jest bardzo pozytywna. Wyszukiwałem opinie na temat sprzedawcy przed dokonaniem zakupu, który kosztował prawie 2 tysiące złotych. Była tylko jedna dostępna opinia, co spowodowało pewne obawy. Pomimo tego, zdecydowałem się dokonać przelewu. Na szczęście, otrzymałem zamówiony towar natychmiastowo. Mogę go śmiało polecić.

5 / 5 2017-05-09

Opinie o sprzedawcy były bardzo ograniczone, ale mimo to zdecydowałem się na zakup, nawet mimo pewnych wątpliwości. Po przelaniu około 2000 złotych, otrzymałem zamówiony towar natychmiast. Zdecydowanie polecam tego sprzedawcę.

Rzetelne opinie o Bibetus.pl

Bibetus.pl

Siedziba
Cieszyn

WWW
http://www.bibetus.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie