Kategorie: / Odzież i Obuwie

BieliznaFrancuska.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BieliznaFrancuska.pl
5 / 5 2023-03-17

Nie tylko piszę tu opinie o firmach i markach. Znacznie częściej je sprawdzam. Dzięki temu już z 6 razy udało mi się uniknąć zawarcia kontraktu z niewiarygodnym sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę wartościową firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2023-02-11

Czytam i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one przerobione czy nawet ukryte przez administratora strony. Na tej stronie wszystkie moje opinie są widoczne praktycznie natychmiast po wystawieniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej marki, czy dużego biznesu. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to Was szanuję.

5 / 5 2022-03-25

Znajdują się tutaj opinie zarówno o ogólnopolskich firmach, jak również o niewielkich biznesach z mojej okolicy. Prawie zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś towaru w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Dobrze, że istnieją tego typu serwisy.

5 / 5 2022-03-08

Oczywistym jest, że firmy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach promocyjnych. Dlatego bardzo dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Rzetelne, nastawione na klienta biznesy mogą zareklamować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą pozycję i klientów. Brawo!

5 / 5 2020-09-30

Chłopak sprawił mi niesamowity prezent, bielizna jest super!

Rzetelne opinie o BieliznaFrancuska.pl

BieliznaFrancuska.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.bieliznafrancuska.pl/

Email
[email protected]

Telefon
724 980 434

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie