Kategorie: / Sport / Usługi

Big Wall Centrum Wspinaczkowe Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Big Wall Centrum Wspinaczkowe
5 / 5 2023-02-21

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o znanych sieciach, jak i o nowych lokalnych firmach z mojej wioski. Regularnie korzystam z niej przed zakupem czegoś w nowym miejscu i zawsze byłem zadowolony. Cieszę się, że istnieją takie strony.

5 / 5 2023-02-21

Na tej stronie znajdują się recenzje zarówno o znanych sieciach, jak i o nowych małych firmach z mojej wioski. Zawsze zajrzę tu przed zakupem czegoś w pierwszym razie i do tej pory nie zostałem rozczarowany. Cieszę się, że istnieją takie strony.

5 / 5 2022-10-08

Mam zwyczaj czytać i wyrażać swoje opinie tylko w sytuacji, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione lub nawet usunięte przez moderatora strony. Na tej platformie moje opinie są widoczne prawie od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Widać, że nie macie obaw. I dlatego darzę to miejsce szacunkiem.

5 / 5 2021-12-23

Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyrażania swojego zdania na temat towarów, usług oraz firm, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Oczywiście, nie musimy wszyscy zgadzać się ze sobą, ale jeśli zauważam, że sklep ma głównie negatywne opinie, to decyduję się zrezygnować, ponieważ nie wszystkie z nich mogą być niezasadne.

5 / 5 2021-09-09

Wspinaczka zachęciła mnie do aktywności fizycznej

5 / 5 2021-06-27

Jak wiadomo, zarówno sprzedający, jak i rząd, chętnie składają wiele obietnic. Niestety, rzeczywistość bywa inna niż ta przedstawiana w materiałach marketingowych i nie zawsze jest tak optymistyczna. Dlatego uważam, że pojawienie się portali w internecie ma swoje zalety. To dobra okazja dla uczciwych i dbających o klientów firm, aby się wypromować i nadal pracować nad poprawą jakości swoich usług. Natomiast dla niesolidnych sprzedających takie portale są stratą w oczach klientów. Tak powinno być!

Rzetelne opinie o Big Wall Centrum Wspinaczkowe

Big Wall Centrum Wspinaczkowe

Siedziba
Szczecin

WWW
https://bigwall.szczecin.pl/

Email
[email protected]

Telefon
502 666 508

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie