Kategorie: / Odzież i Obuwie

Biggie.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Biggie.pl
5 / 5 2022-12-30

Przed kliknięciem w przycisk "potwierdzam i płacę", zwyczajowo odwiedzam stronę i sprawdzam opinie innych klientów na temat produktu lub usługi, które wybrałem. Praktykuję to od kilku miesięcy i jeszcze nigdy nie zostałem oszukany. Polecam tę metodę każdemu, kto nie chce tracić czasu i nerwów na niepotrzebne wymiany, zwroty, reklamacje lub rozmowy z sprzedawcą.

5 / 5 2021-05-03

Na tej stronie można znaleźć opinie o zarówno ogólnokrajowych marek, jak i lokalnych firmach działających w mojej okolicy. Przed złożeniem zamówienia w nieznanym dla mnie sklepie, prawie zawsze tu zaglądam i do tej pory nie zostałam rozczarowana. Cieszę się, że istnieją takie miejsca, gdzie można znaleźć takie informacje.

5 / 5 2017-10-20

Spodnie wizytowe dla mojego mężczyzny, które kupiłem w Waszym sklepie, są doskonałe, zgodnie z Waszymi tabelami rozmiarów dla puszystych osób. Jakość wykonania produktu jest bardzo dobra, a dostawa była błyskawiczna, a spodnie zostały starannie zapakowane. Z przyjemnością polecam Wasz sklep moim znajomym.

5 / 5 2017-10-20

Spodnie wizytowe, które kupiłem w Waszym sklepie dla mojego męża o pełniejszej figurze, są wspaniałe według waszych rozmiarówek. Ich jakość wykonania jest świetna, a dostawa była bardzo szybka, a pakowanie doskonałe. Z radością będę polecać Wasz sklep moim znajomym.

Rzetelne opinie o Biggie.pl

Biggie.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://biggie.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 662 310 571

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie