Kategorie: / Odzież i Obuwie

BigLook Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BigLook
5 / 5 2022-11-28

Wcześniej zawsze przeglądałem opinie klientów o markach i ich ofercie tylko na Google oraz w mediach społecznościowych. Teraz jednak koniecznie zajrzę również tutaj. Czasami zdarza się, że komentarze są bardzo emocjonalne i niekoniecznie odnoszą się do samego artykułu. Jednak w zamian mam pewność, że moderatorzy tej platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2022-01-22

Mam przekonanie, że wszyscy powinni mieć możliwość wyrażania swojej opinii na temat zakupionych przedmiotów, zamówionych usług lub firm, z którymi mieli realny kontakt. Oczywiście, wiemy, że nie zawsze gustujemy w tym samym, ale jeśli zauważam, że pewien produkt otrzymuje praktycznie tylko negatywne oceny, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ na pewno coś jest nie tak.

5 / 5 2021-11-30

Moim zdaniem każda osoba powinna mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług oraz sprzedawców, z którymi miała faktyczny kontakt. Oczywiście, niemożliwe jest zadowolenie każdego klienta, jednak gdy zauważam, że ktoś otrzymał głównie negatywne oceny, kontynuuję swoje poszukiwania, ponieważ na pewno istnieje jakiś problem.

5 / 5 2021-07-23

Sprawdzam i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmodyfikowane lub usunięte przez moderatorów portalu. Tutaj moje recenzje są widoczne niemalże natychmiast po umieszczeniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy lidera na rynku. Widzę, że nie poddajecie się strachowi, co sprawia, że to miejsce zyskuje moją estymę.

5 / 5 2020-12-05

Jestem zachwycony poziomem obsługi

Rzetelne opinie o BigLook

BigLook

Siedziba
Warszawa

WWW
http://biglook.pl/

Email
[email protected]

Telefon
22 – 620 78 10

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie