Kategorie: / Biuro / Dom

bihome Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o bihome
5 / 5 2022-10-16

Nie tylko publikuję tutaj oceny dotyczące sprzedających i ich produktów. Zdecydowanie częściej przeprowadzam analizy. Dzięki temu miejscu udało mi się już kilka razy uniknąć zawarcia umowy z sprzedawcami, którzy niezbyt dbają o interesy konsumentów. Zamiast tego, znalazłem naprawdę solidną firmę, której wiernym klientem jestem i do teraz. Bardzo się cieszę, że mam was.

5 / 5 2022-02-12

Cieszę się, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu odpowiedniego produktu, wyborze najlepszej usługi lub znalezieniu solidnego dostawcy. Co ważne, ten portal nie ingeruje w treść komentarzy, co jest dla mnie ogromnym atutem. Moja opinia zostaje szybko opublikowana na stronie, a moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-12-06

Kiedy piszę opinie, muszę mieć pewność, że nie zostaną one zmodyfikowane lub usunięte przez moderatora strony. Tu każda moja wypowiedź jest widoczna dla innych natychmiast po wysłaniu, nie ważne czy jest pozytywna czy negatywna, dotyczy lokalnego biznesu czy międzynarodowej korporacji. Cenię to, że nie pozwala się sobie na zastraszanie.

5 / 5 2021-05-31

Gdy czytam i wystawiam opinie, to tylko w przypadku, gdy wiem, że nie będą one zmienione lub usunięte przez właściciela strony internetowej. Tutaj wszystkie moje opinie są widoczne prawie od razu po ich napisaniu, bez względu na to, czy są one pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy też dużego importer. Jest widoczne, że nie boicie się krytyki. I dlatego właśnie tak bardzo cenę to miejsce.

5 / 5 2020-08-13

Koleżanka świetnie mi doradziła, by zrobić zakupy w tym sklepie

Rzetelne opinie o bihome

bihome

Siedziba
Warszawa

WWW
https://bihome.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 603 889 238

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie