Kategorie: / Pozostałe

Bikecs.com Opinie Klientów

średnia ocen: 4.25
opinie o Bikecs.com
5 / 5 2022-10-31

Przez wiele lat czytałem tylko komentarze klientów o markach, ich produktach lub usługach na profilach firm w Google i na Facebooku. Teraz jednak koniecznie czytam je również tutaj. Często komentarze są niezbyt wartościowe i nie oferują wielu informacji o samym produkcie. Mimo to, możemy być pewni, że moderatorzy portalu nie zmieniają treści tych wypowiedzi.

5 / 5 2021-09-01

Tutaj znajdują się oceny zarówno od globalnych producentów, jak i od lokalnych sklepów z mojej okolicy. Zawsze zaglądam tutaj przed zakupem czegoś w nowym miejscu i do tej pory nie zostałem zawiedziony. To świetne, że takie portale powstają.

5 / 5 2021-09-01

Wielu ludzi wypowiada się tutaj na temat zarówno dużych międzynarodowych producentów, jak i małych sklepów z mojej okolicy. Zawsze sprawdzam tu opinie, zanim zdecyduję się na zakup produktu w nowym miejscu, i do tej pory nie byłem rozczarowany. Jestem zadowolony, że powstają takie strony internetowe.

2 / 5 2017-05-20

Zamawiam pewien produkt i wyraźnie proszę o dołączenie faktury VAT. Sklep jednak wysyła mi zamówiony przedmiot bez paragonu i faktury. Postanawiam więc ponownie poprosić o wystawienie faktury. Niestety, sklep prosi mnie tym razem o podanie mojego numeru NIP lub PESEL, twierdząc, że nie wprowadziłem tych danych podczas składania zamówienia. Jednakże, nie było możliwości wpisywania takich informacji przy składaniu zamówienia. Biorąc to pod uwagę, przesyłam sklepowi swoje dane potrzebne do faktury, ale niestety, otrzymuję jedynie ciszę w odpowiedzi. Postanawiam więc przypomnieć sklepowi jeszcze raz, ale niestety, również tym razem nie otrzymuję żadnego odzewu. Zdecydowanie nie polecam tej firmy.

Rzetelne opinie o Bikecs.com

Bikecs.com

Siedziba
Kraków

WWW
http://www.bikecs.com

Email
[email protected]

Telefon
604829082

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie