Kategorie: / Pozostałe

Bikeland.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.09
opinie o Bikeland.pl
1 / 5 2019-01-12

Zakup roweru okazał się nieudany, ponieważ pomimo wcześniejszego upewnienia się telefonicznego, że zostanie on poskładany przez sklep, przyszedł w częściach. Okazało się, że rama jest niestabilna, hamulce nie działają, a dętka w przednim kole musi zostać wymieniona. Choć wystawiłam negatywną opinię, nie została ona umieszczona na stronie sklepu. Mimo przeprosin ze strony sprzedawcy oraz obietnicy otrzymania brakującej części, nie otrzymałam niczego. Jestem niezadowolona z podejścia serwisu oraz braku działania na moją korzyść, a brak umieszczania negatywnych opinii to oszustwo dla kolejnych klientów.

5 / 5 2018-11-01

Wszystko w jak najlepszym porządku, rower super, sklep super, obsługa i przesyłka super. Polecam z przyjemnoscią :)

5 / 5 2018-10-24

Chętnie polecam ten sklep każdemu, kto szuka pięknego roweru w atrakcyjnej cenie. Zamówienie zostało dostarczone bardzo szybko i starannie zapakowane. Gorąco polecam.

2 / 5 2018-09-19

Sklep nie dotrzymał swojego słowa. Rower, który zamówiłem, miał być dostarczony w dniu urodzin. Zapewniono mnie, że na pewno tak się stanie. Niestety, roweru nie otrzymałem. To ogromne rozczarowanie dla solenizanta i zepsuło to moje samopoczucie! Nie polecam tego sklepu, ponieważ nie spełniają swoich obietnic.

5 / 5 2018-09-03

Sklep bez wątpienia dotrzymuje wszystkich umów, ponieważ szukałem odpowiedniego roweru przez dwa tygodnie. Jednak dzięki wspaniałemu doradztwu pracownika sklepu, udało mi się kupić dokładnie taki, jaki chciałem, pomimo mojego pierwotnego zamiaru kupna innego. Kupiłem dwa rowery i byłem w stanie negocjować cenę, co okazało się udane. Rowery były już gotowe do jazdy i nie było potrzeby dokonywania dodatkowych regulacji. Jeśli ktoś miał jakiekolwiek problemy, możliwe że wynikły one tylko z nieporozumień lub trudności w wyrażeniu swojego sprzętu. Infolinia była świetna a opcja "negocjuj cenę" na stronie BIKELAND.PL była naprawdę fajna.

2018-08-06

Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą - indywidualne podejście, również w kwestii cen i dodatków.

0 / 5 2018-07-18

Czas oczekiwania na realizację zamówienia był rewelacyjny. Rower został dostarczony praktycznie gotowy do jazdy. Wszystko było bieżąco wyjaśniane, nawet dostarczenie uszkodzonych lub niekompletnych części zostało wytłumaczone. Ten sklep zdecydowanie zasługuje na polecenie.

0 / 5 2018-07-18

Czas oczekiwania na zamówienie był niesamowicie krótki, a rower dotarł praktycznie gotowy do użytku. Wszystko było dokładnie wyjaśniane na bieżąco, nawet dodatkowe uszkodzone lub brakujące części zostały dostarczone. Ten sklep zdecydowanie zasługuje na polecenie.

0 / 5 2018-07-02

Chciałem kupić rower Kross Modo i na stronie widniała informacja o dostawie w ciągu 2-7 dni. Jednakże po 8 dniach okazało się, że będzie w kolejnej dostawie, a po kilku kolejnych dniach, że będzie dopiero w kolejnej. Ostatecznie, prawie po dwóch tygodniach, dowiedziałem się, że model nie jest już dostępny. Poprosiłem o zwrot pieniędzy, ale od tygodnia walczę o odzyskanie wpłaty. Firma bardzo słabo odpowiada na telefony i nie dotrzymuje obietnic. To całkowite niepowodzenie.

5 / 5 2017-12-21

super

5 / 5 2017-12-05

bardzo szybka i sprawna wysyłka, towar dostarczony bez zastrzeżeń. 100% polecam

2 / 5 2017-09-24

Podczas zamawiania roweru dla mojej córki, miły sprzedawca powiedział mi, że nie może mi go sprzedać, ponieważ jest to ostatnia sztuka i długo stał na wystawie, przez co wygląda nieładnie. Jednak po otrzymaniu przesyłki, byłam zszokowana widokiem niewskazanego roweru. Siodełko było mocno wypłowiałe, a na lakierze widoczne były rysy i uszkodzenia. Niestety, czuję się oszukana przez ten sklep i zdecydowanie go nie polecam, ponieważ potrafią zrobić z klienta idiotę.

5 / 5 2017-07-17

Kiedy kupiłem rower, myślałem, że będzie to dobra inwestycja, ponieważ miał niską cenę i miał być dostarczony szybko. Jednak, gdy przyszedł, okazało się, że był to słabo wykonany produkt, który nie spełnił moich oczekiwań. Firma Bikeland, która była producentem roweru, miała żartobliwą markę, co nie pomagało sytuacji. Brakowało instrukcji i narzędzi potrzebnych do złożenia i regulacji roweru. Rower był ustawiony źle i nie dało się zrobić żadnych regulacji. Obręcze kół były nierówne, a hamulce nie działały prawidłowo. Nie dostałem odpowiedzi na maila z prośbą o zdjęcia, a siodełko nie chciało się regulować i cały czas opadało. Mechanizm mocujący też był fatalny. Sklep oferował gwarancję, ale trzeba było zrobić płatny przegląd w ciągu 30 dni od zakupu, co jest niemożliwe z racji odległości. Nie polecam ani sklepu, ani rowerów Bikeland.

5 / 5 2017-06-06

Polecam z przyjemnością :)))

0 / 5 2017-04-09

Na komunię zamówiłam rower, lecz niepokoił mnie brak dostawy dwa dni przed wydarzeniem. Dlatego dzwoniłam, aby potwierdzić, czy rower dotrze na czas. Okazało się, że sprzedawca zapomniał powiadomić mnie o uszkodzeniu zamówionego wcześniej roweru i zamówił nowy, który dotarłby jednak po komunii. Wyobraź sobie dziecko, którego oczekiwanie na wymarzone urządzenie zostaje bezpowrotnie zakłócone. Co więcej, nie zaoferowano mi żadnego rozwiązania tego problemu.

5 / 5 2017-04-03

Ci ludzie są dość niepoważni. Kiedy zobaczyłem na stronie, że dostawa roweru zajmie od 2-7 dni, postanowiłem go kupić. Jednak minęły już 3 tygodnie, a rower nadal nie dotarł. Wyjaśniają mi, że rower jest jeszcze w drodze ze Słowacji. Dobrze. W tym czasie dawno już bym wrócił z Słowacji na tym rowerze, a co dopiero przewożąc go kurierem. Nawet paczki z Chin dochodzą do klienta szybciej...

Rzetelne opinie o Bikeland.pl

Bikeland.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.bikeland.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie