Kategorie: / Biuro / Dom / Dom i ogród

BIM-MEBLE Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BIM-MEBLE
5 / 5 2023-03-25

Moim zdaniem każda osoba ma prawo do wyrażania konstruktywnej krytyki dotyczącej używanych produktów, dostarczanych usług lub sprzedawców, z którymi miała rzeczywisty kontakt. Jest oczywiste, że o gustach nie dyskutujemy, jednak jeśli zauważam, że firma ma głównie negatywne opinie, to nie zamawiam od nich, ponieważ jest mało prawdopodobne, że wszyscy się mylą.

5 / 5 2023-02-11

Ostatnio postanowiłem sprawdzić opinie konsumentów na temat firm i ich oferty, i zazwyczaj korzystałem tylko z wyszukiwarki Google oraz mediów społecznościowych. Jednak obecnie koniecznie zaglądam także tutaj. Czasami zdarza się, że opinie są biedne pod względem treści i nie dowiadujemy się zbyt wiele o samym produkcie lub usłudze. Jednak za to mam pewność, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-06-05

Czytając i udzielając opinii, zawsze upewniam się, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez osobę zarządzającą stroną. Na tej platformie wszystkie moje opinie są publikowane niemal natychmiast po napisaniu, niezależnie od ich charakteru czy dotyczenia małego przedsiębiorstwa czy dużego importer. Wyraźnie widać, że nie boicie się krytyki i za to was podziwiam.

5 / 5 2022-01-31

Jestem szczęśliwy, że mogę pomagać innym osobom w dokonywaniu odpowiednich wyborów produktów, zamawianiu spersonalizowanych usług i znajdowaniu rzeczywiście uczciwych przedsiębiorców. Dużym atutem tego miejsca, moim zdaniem, jest brak moderacji opinii. Opinia jest szybko publikowana na stronie i zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-11-08

Wszystko ok, polecam.

5 / 5 2019-08-14

Jak najbardziej polecam.

Rzetelne opinie o BIM-MEBLE

BIM-MEBLE

Siedziba
Biłgoraj

WWW
https://www.bimsklep.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+ 48 600 943 036

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie