Kategorie: / Biuro / Dom / Dom i ogród

BIM-MEBLE Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BIM-MEBLE
5 / 5 2023-03-25

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych produktów, dostarczonych usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Oczywistym jest, że o gustach się nie dyskutuje, ale jeżeli widzę, że jakaś firma ma prawie same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2023-02-11

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem do niedawna tylko w wyszukiwarce Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są ubogie w merytorykę, więc niewiele dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-06-05

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one zmodyfikowane czy wręcz wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszelkie moje opinie zostają opublikowane niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firemki, czy potężnego importera. Widać, że się nie boicie. I za to was szanuję.

5 / 5 2022-01-31

Cieszę się, że jestem w stanie pomóc innym osobom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym plusem tego miejsca jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji opinii. Opinia zostaje w krótkim czasie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-11-08

Wszystko ok, polecam.

5 / 5 2019-08-14

Jak najbardziej polecam.

Rzetelne opinie o BIM-MEBLE

BIM-MEBLE

Siedziba
Biłgoraj

WWW
https://www.bimsklep.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+ 48 600 943 036

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie