Kategorie: / Edukacja i szkolnictwo / Usługi

BIO-STAT STUDIO BADAŃ I ANALIZ BIOSTATYSTYCZNYCH Opinie Klientów

średnia ocen: 4.62
opinie o BIO-STAT STUDIO BADAŃ I ANALIZ BIOSTATYSTYCZNYCH
2 / 5 2019-03-06

Jako osoba, która pracowała tymczasowo jako programista w tej firmie, chciałbym podzielić się swoim punktem widzenia. Przez około tydzień miałem okazję pracować na testach systemów i kodu źródłowego, ale niestety doświadczenie to okazało się koszmarem. Całość wydawała się chaotyczna i pełna błędów, a stworzone systemy nie przestrzegały dzisiejszych standardów. Co więcej, kod wydawał się być przestarzały i nieprzystosowany do projektu. Uważam to za skandal, że firma buduje swoje produkty na takim poziomie. Czuję współczucie dla klientów, którzy muszą korzystać z tak niskiej jakości usług. Po moim okresie testowym otrzymałem informację, że firma nie będzie ze mną współpracować. Pod tym względem wydaje mi się to podejrzane, że firma zatrudnia 20 programistów na okres testowy i nie płaci im za pracę. Sugeruję sprawdzenie opinii innych użytkowników, ponieważ opinie na stronie firmy mogą być pisane przez samego właściciela. Wiele forów internetowych zawiera skargi na brak wypłat i umów o pracę, a także niewłaściwe traktowanie pracowników. Nie polecam tej firmy.

5 / 5 2018-12-02

Muszę przyznać, że firma działa bardzo profesjonalnie. Współpraca na medal. Dane statystyczne wykonane dokładnie i rzetelnie. Jestem bardzo zadowolona.

5 / 5 2018-07-13

Firma Bio Stat to godny polecenia podmiot. Wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klientów i wykonywaniem powierzonych zleceń z precyzją. Ostatnio, błyskawicznie przeprowadzili sprawdzenie zgodności danych z moją statystyką, co mnie usatysfakcjonowało. Często korzystam z ich usług i zapisuję się na szkolenia. Wierzę, że będę zadowolona z ich pracy. Bez wątpienia należy do najlepszych Studio Statystyk w Polsce!

5 / 5 2018-05-11

Bio Stat dostarczyło mi wsparcie w postaci przeprowadzenia pożądanej analizy statystycznej w mojej pracze. Zabrali się do tego zadania odpowiedzialnie, dotrzymując ustalonych terminów i zachowując najwyższy poziom profesjonalizmu. W rezultacie jestem pełna satysfakcji i chciałabym podziękować za kompetentne doradztwo na każdym etapie naszej współpracy.

5 / 5 2018-05-11

Firma Bio Stat była bardzo pomocna w mojej pracy, wykonując dokładną i profesjonalną analizę statystyczną, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Przyjęli oni podejście terminowe i profesjonalne, co bardzo mnie zadowoliło. Dodatkowo, chciałabym podziękować im za fachowe doradztwo, które otrzymałam na każdym etapie naszej współpracy.

5 / 5 2018-03-02

Miałem profesjonalne i fachowe doradztwo w analizie statystycznej, które sprawiło, że byłem zadowolony z usług. Dzięki tej pomocy mogłem skupić się na swojej pracy, dla której potrzebowałem szczegółowych danych statystycznych. Współpraca z tym studiem okazała się być właściwym wyborem, ponieważ doceniono moje indywidualne potrzeby oraz zaproponowano atrakcyjną cenę, co w pełni mnie usatysfakcjonowało.

0 / 5 2017-06-19

Analiza statystyczna, przeprowadzana przez studio bio stat, zawsze jest dokładna i profesjonalna. Z pełnym przekonaniem polecam to studio, ponieważ zawsze wykonują swoje zadania w uczciwy sposób i zgodnie z ustalonym terminem, co pozwala mi pracować na prawdziwych danych.

0 / 5 2017-06-19

Z przyjemnością polecam studio bio stat, które zawsze dostarcza analizy statystyczne na najwyższym poziomie. Ich usługi są rzetelne i terminowe, co pozwala mi pracować na prawdziwych danych.

5 / 5 2017-03-31

Bio Stat jest nowoczesnym studiem statystycznym, które zawsze działa profesjonalnie i dba o najmniejsze detale przy świadczeniu swoich usług. Zawsze mogę polegać na ich ekspertyzie i otrzymać wartościowe porady i konsultacje. Bardzo polecam!

5 / 5 2017-03-31

Bio Stat to nowoczesne miejsce, gdzie specjaliści od statystyki wykonują swoje usługi z dużą starannością. Zawsze otrzymuję profesjonalne rady i pomocne konsultacje. Gorąco polecam!

Rzetelne opinie o BIO-STAT STUDIO BADAŃ I ANALIZ BIOSTATYSTYCZNYCH

BIO-STAT STUDIO BADAŃ I ANALIZ BIOSTATYSTYCZNYCH

Siedziba
Gdańsk

WWW
http://www.bio-stat.pl

Email
[email protected]

Telefon
507928882

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie