Kategorie: / Edukacja i szkolnictwo / Usługi

BIO-STAT STUDIO BADAŃ I ANALIZ BIOSTATYSTYCZNYCH Opinie Klientów

4.50/5.00 - ilość ocen: 6
opinie o BIO-STAT STUDIO BADAŃ I ANALIZ BIOSTATYSTYCZNYCH
2 / 5 2019-03-06

Napiszę tę opinię z perspektywy chwilowego programisty tej firmy. Byłem na okresie testowym, około tygodnia. Dostałem dostępy do systemów, kodu źródłowego.. ISTNA TRAGEDIA. Biłem się z myślami czy na pewno jest sens wdrażać się w to bagno jakim jest ich kod. Te systemy, na których opierają swoje produkty to pełne błędów, niedoróbek wynalazki stworzone przez ich głównego programistę, który ma 0 współczesnej wiedzy. Kod pisany rodem z lat 90, brak totalnie jakiejś spójności. Współczuję klientom tej firmy, że muszą płacić za tak niską jakość usług. Na koniec testów, oczywiście dostałem informację, że nie będziemy współpracować. Super taktyka, zatrudnić 20 programistów na okres testowy i nie zapłacić żadnemu a wykonane zadania w okresie testowym sobie przywłaszczyć. Polecam poczytać opinie na innych stronach, bo te ewidentnie widać są napisane przez samych właścicieli firmy. Na wielu stronach można znaleźć informacje o tym, że firma nie płaci za wykonane prace, unika umów o pracę, traktuje pracownika jak dno. Nie polecam.

5 / 5 2018-12-02

Muszę przyznać, że firma działa bardzo profesjonalnie. Współpraca na medal. Dane statystyczne wykonane dokładnie i rzetelnie. Jestem bardzo zadowolona.

5 / 5 2018-07-13

Firma godna polecenia. Studio Bio Stat, to przede wszystkim fachowe podejście do klienta. Wykonują powierzone zlecenia precyzyjnie. Ostatnio w ekspresowym tempie sprawdzili zgodność danych z przeprowadzoną przeze mnie statystyką. Jestem zadowolona. Często korzystam z usług. Zapisałam się również na szkolenie. Mam nadzieję, że będę zadowolona. Najlepsze studio Statystyk w Polsce!

5 / 5 2018-05-11

Bio Stat pomogło mi w mojej pracy wykonując na moje życzenie analizę statystyczną. Rzetelnie, terminowo i profesjonalnie. Ostatecznie jestem zadowolona i dziękuję za fachowe doradztwo na każdym etapie naszej współpracy.

5 / 5 2018-03-02

Fachowe doradztwo w zakresie analizy statystycznej . Jestem zadowolony z usług. Consulting profesjonalny, dzięki niemu mogłem spokojnie zająć się swoją pracą do której potrzebowałem konkretnych danych statystycznych. Współpraca ze studiem okazał się być odpowiednim wyborem. Indywidualne podejście do klienta i atrakcyjna cena w zupełności mnie zadowoliła.

2017-06-19

Rzetelnie wykonana analiza statystyczna przez studio bio stat zawsze na najwyższym poziomie. Z przyjemnością rekomenduję to studio, ponieważ za każdym razem wykonują swoją usługę rzetelnie i terminowo, a ja mogę pracować na autentycznych danych.

5 / 5 2017-03-31

Bio Stat, to nowoczesne studio statystyczne, które za każdym razem wykazuje się autentycznym profesjonalizmem wykonując usługi z należytą starannością. Zawsze mogę liczyć na fachowe doradztwo lub cenną konsultację. Polecam!

Rzetelne opinie o BIO-STAT STUDIO BADAŃ I ANALIZ BIOSTATYSTYCZNYCH

BIO-STAT STUDIO BADAŃ I ANALIZ BIOSTATYSTYCZNYCH

Siedziba
Gdańsk

WWW
http://www.bio-stat.pl

Email
[email protected]

Telefon
507928882

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie