Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo / Pozostałe / Zdrowie I Uroda / Żywność / Żywność i gastronomia

BIOrę Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BIOrę
5 / 5 2023-03-14

W ciągu ostatnich lat zawsze sprawdzałem opinie klientów o markach i ich asortymencie tylko na stronie Google oraz w mediach społecznościowych. Teraz jednak regularnie zaglądam także tutaj. Czasem spotykam się z mało wartościowymi komentarzami, które niewiele mówią o samym artykule. Ale za to mam pewność, że moderatorzy platformy nie usuwają żadnych treści.

5 / 5 2023-02-05

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym konsumentom w znalezieniu idealnego produktu, zamówieniu usługi, którą potrzebują, lub w wyborze naprawdę uczciwego wykonawcy. Co mi się bardzo podoba w tej usłudze, to fakt, że opinie nie są modyfikowane. Są one szybko publikowane na stronie i żadne zmiany nie są wprowadzane przez administratorów.

5 / 5 2023-01-01

Zdobycie przekonania, że przedsiębiorcy często składają wiele obietnic, podobnie jak polski rząd, nie stanowi dla nas żadnego problemu. Niestety, rzeczywistość bywa różna od zachwytów zaprezentowanych w reklamach. W mojej opinii, jest to ważne, aby działały portale, które przyjemnie obsługują konsumentów i zwracają uwagę na jakość oferowanych produktów. Dzięki temu, wartościowe marki mają możliwość promocji i poprawy, podczas gdy osoby niesolidne tracą klientów. Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych!

5 / 5 2021-06-13

Na tej stronie można odnaleźć recenzje dotyczące zarówno ogólnokrajowych sieci sklepów, jak i niedawno otwartej lokalnej placówki w moim mieście. Regularnie korzystam z niej przed złożeniem zamówienia w nieznanych mi sklepach i do tej pory zawsze było warto. Jestem zadowolona, że istnieją takie strony.

5 / 5 2020-01-13

mam kupiony kubek stojo pocket i jak na razie jestem bardzo zadowolona z niego, jest wielokrotnego użytku i łatwo mieści się w mojej torebce

Rzetelne opinie o BIOrę

BIOrę

Siedziba
Poznań

WWW
https://biore.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 530 023 052

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie