Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Biovert Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Biovert
5 / 5 2022-06-02

Dotychczas, jedynie na profilu firmy w Google oraz na Facebooku przeglądałem komentarze klientów dotyczące marek i ich produktów lub usług. Teraz jednak, koniecznie muszę je czytać również tutaj. Często zauważam, że komentarze są zdecydowanie pisane pod wpływem emocji, przez co nie dostarczają zbyt wiele informacji o samym produkcie. Niemniej jednak, możemy mieć pewność, że moderatorzy portalu nie cenzurują żadnej treści.

5 / 5 2021-08-26

Sprawdzam i publikuję opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że właściciel platformy nie zmieni ani nie usunie ich. Moje oceny są widoczne na tej stronie od razu po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Nie poddaję się presji i szanuję Was za to.

5 / 5 2021-08-11

Na stronie znajdują się opinie dotyczące zarówno globalnych sieci, jak i nowo otwartych sklepów z mojej okolicy. Zazwyczaj tu zaglądam przed zamówieniem czegoś w sklepie, którego wcześniej nie znałam, i do tej pory nie było mnie zawiedzione. Jestem szczęśliwa, że istnieją takie strony.

5 / 5 2021-05-16

Nie tylko udzielam tu swojej opinii na temat sprzedawców, ale również częściej czytam opinie innych. Dzięki temu uniknąłem współpracy z niegodziwym przedsiębiorcą już pięć razy. Zamiast tego odkryłem naprawdę godną zaufania markę, której jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Jestem bardzo zadowolony, że Wy istniejecie.

5 / 5 2020-05-13

Fajny sklep, dużo produktów.

Rzetelne opinie o Biovert

Biovert

Siedziba
Kraków

WWW
https://biovert.pl/

Email
[email protected]

Telefon
12 267 79 44

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie